Urząd Gminy Kęty odpowiada w sprawie tablicy z planem sytuacyjnym Nowej Wsi. Zostanie przeniesiona w inne miejsce

__TabliceUrządGminyKętyPo wczorajszym zgłoszeniu przez nas o Urzędu Gminy Kęty problemu z zasłoniętą drzewami tablicą z planem sytuacyjnym Nowej Wsi, jeszcze tego samego dnia odpisała nam Sekretarz Urzędu Gminy Kęty Pani Ewelina Jura-Bączek. Nasz artykuł z wczoraj dostępny jest pod adresem: Interwencja – Plan sytuacyjny Nowej Wsi zasłonięty drzewami i w miejscu niedostępnym dla zainteresowanych a odpowiedź ze strony Urzędu Gminy Kęty zamieszczamy poniżej. Mamy nadzieję, że dzięki naszej interwencji odnośnie zgłoszenia przez mieszkańca, tablica zostanie dość sprawnie umiejscowiona w miejscu dla zainteresowanych. 

Odpowiedź Urzędu Gminy Kęty z 14 października 2016 r.:

Dzień dobry,

w odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, iż  Gminy Kęty niezwłocznie podejmie działania mające na celu sprawdzenie aktualności rzeczonego planu sytuacyjnego sołectwa, jego ewentualny demontaż oraz umieszczenie w odpowiednim miejscu tak, aby w pełni służył on wszystkim mieszkańcom.

Z  poważaniem,
Ewelina Jura-Bączek
Sekretarz Gminy Kęty
Email: ewelina.baczek@kety.pl

odpowiedx_ugkety

Obecnie jeszcze nie wiadomo w które miejsce zostanie przeniesiona tablica. Nie wiadomo też kto z imienia i nazwiska zdecydował w ogóle o zamontowaniu tablicy w tamtym niefortunnym miejscu, ale mamy nadzieję, że w przyszłości podobne przypadki nie zaistnieją.

Jednocześnie dziękujemy mieszkańcowi za czujność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Urząd Gminy Kęty odpowiada w sprawie tablicy z planem sytuacyjnym Nowej Wsi. Zostanie przeniesiona w inne miejsce

  1. Sekretarz KC pisze:

    Kiedy w końcu zmiana na stanowisku sekretarza gminy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*