Policjanci zatrzymali złodziei sklepowych w Kętach. Kradli w jednej ze znanych sieci handlowych

nowe_logo_policjaPolicjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwoje mieszkańców Tychów woj. śląskie, podejrzanych o serię kradzieży sklepowych. Para została zatrzymana podczas kontroli drogowej wraz ze skradzionymi kosmetykami.

Do doszło 8 marca 2015 w Kętach na ulicy Fabrycznej gdzie do kontroli drogowej został zatrzymany kierowca samochodu marki Fiat CC. Pojazdem podróżowało dwoje mieszkańców Tychów 21 – letni mężczyzna i 31 – letnia kobieta.

Podczas czynności okazało się, że kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów, a także posiada przy sobie kradziony w telefon komórkowy. Natomiast kobieta oprócz swoich dokumentów posiadała jeszcze mieszkańca Tychów.

Podczas sprawdzania bagażnika policjanci odkryli kolejne dowody świadczące o ich przestępczej działalności tj. kilkadziesiąt sztuk różnych kosmetyków, których legalnego nabycia nie potrafili udowodnić.

W związku z powyższym oboje zostali zatrzymani. W trakcie prowadzonych czynności policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia i znaleźli dowody wskazujące na fakt dokonania, co najmniej dwóch kradzieży w marketach na terenie Kęt. Oboje byli już karani za podobne czyny.

Aktualnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie kolejnych sklepów, w których para dokonała kradzieży, a także czy w jakikolwiek sposób posłużyli się przywłaszczonym dowodem osobistym.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*