Skany wszystkich pism Sołtysa Nowej Wsi złożonych do Urzędu Gminy Kęty od maja 2014 do marca 2015 r.

Pismo_NowaWieśWychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Nowej Wsi, co opisywaliśmy już rok temu na naszej stronie w zakładce https://www.nowa-wies-kety.pl/od-soltysa-i-rady-soleckiej/ chcemy kontynuować cykliczną prezentację efektów działań Sołtysa Nowej Wsi oraz Rady Sołeckiej (np. pisma, wnioski, opinie, sporządzone sprawozdania, protokoły, wykonane zdjęcia, ważne informacje, komunikaty, itp.).

Dzięki temu każdy mieszkaniec Nowej Wsi będzie mógł zapoznać się z tym, co sołtys i rada sołecka starają się zrealizować dla mieszkańców i swoich wyborców, jakie działania te organy podejmują, albo w jakich sprawach wnioski od mieszkańców (i nie tylko) do nich spływają, i w jaki sposób są realizowane.

W związku z tym dnia 10 marca 2015 r. poprosiliśmy Urząd Gminy Kęty o udostępnienie skanów wszystkich pism, które wpłynęły do Urzędu Gminy Kęty od Sołtysa Nowej Wsi Pani Doroty Kusak w okresie od dnia wyboru na tę funkcję (11 maja 2014 r.) do dnia odpowiedzi na wniosek.

Dnia 16 marca 2015 r. otrzymaliśmy z urzędu odpowiedź:

Dobry,

W odpowiedzi na o udzielenie informacji publicznej z dnia 10 marca 2015r., w załączeniu przesyłam skany pism, które wypłynęły od sołtysa Nowej Wsi Pani Doroty Kusak w okresie od dnia wyboru na te funkcję do dnia 16 marca 2015r.

Z poważaniem,
Aleksandra Kołek


Wydział
i Spraw Obywatelskich
Tel. /33/ 844 76 00 w. 157

________

Przepraszamy za jakość skanów, ale takie otrzymaliśmy z urzędu i takie też prezentujemy:

(kliknij lupkę „+”, żeby powiększyć)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Skany wszystkich pism Sołtysa Nowej Wsi złożonych do Urzędu Gminy Kęty od maja 2014 do marca 2015 r.

 1. szymek pisze:

  mam pytanie do pani sołtys czy zbiórka pieniędzy w Nowej Wsi na kościół jest zgodna z prawem ,jeśli się nie mylę to można zbierać ale na terenie przykościelnym a nie chodzenie po domach ,nie słyszałem by ktoś chodził w okolicy non stop z zeszytami .

  • mir pisze:

   I jak się to ma do ustawy o ochronie danych osobowych. ??? A potem po wsi jest przekazywane kto ile dał. Więc tak się nie powinno robic.

   • wiesiek pisze:

    ksiądz zbiera, ludzie zbierają -o co tu w ogóle chodzi,za chwilę ktoś sobie ubzdura weżmie zeszyt i też będzie zbierał.Ludzie jak będą chcieć to zaniosą a nie jakieś wymuszanie na kimś,i trzeba z tym skończyć
    Jeżeli jest brak zaufania do jakiejś osoby to z daną osobą trzeba się pożegnać i tyle w temacie.

 2. benek pisze:

  nie tylko z tych pism ale realnie widać iż pani sołtys działa i oby tak dalej,niektórym to się nie podoba iż ruszyła pewne sprawy ale ja się cieszę ,pewni ludzie którzy niby działali powinni dać sobie spokój i odejść nie można być w tym samym miejscu przez lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*