Skany wszystkich pism Sołtysa Nowej Wsi złożonych do Urzędu Gminy Kęty od maja 2014 do marca 2015 r.

Pismo_NowaWieśWychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców , co opisywaliśmy już rok temu na naszej stronie w zakładce https://www.nowa-wies-kety.pl/od-soltysa-i-rady-soleckiej/ chcemy kontynuować cykliczną prezentację efektów działań Sołtysa Nowej Wsi oraz Rady Sołeckiej (np. , wnioski, opinie, sporządzone sprawozdania, protokoły, wykonane zdjęcia, ważne informacje, komunikaty, itp.).

Dzięki temu każdy mieszkaniec Nowej Wsi będzie mógł zapoznać się z tym, co i rada sołecka starają się zrealizować dla mieszkańców i swoich wyborców, jakie działania te organy podejmują, albo w jakich sprawach wnioski od mieszkańców (i nie tylko) do nich spływają, i w jaki sposób są realizowane.

W związku z tym dnia 10 marca 2015 r. poprosiliśmy Gminy Kęty o skanów wszystkich pism, które wpłynęły do Urzędu Gminy Kęty od Sołtysa Nowej Wsi Pani Doroty Kusak w okresie od dnia wyboru na tę funkcję (11 maja 2014 r.) do dnia odpowiedzi na .

Dnia 16 marca 2015 r. otrzymaliśmy z urzędu odpowiedź:

Dzień Dobry,

W odpowiedzi na wniosek o udzielenie informacji publicznej z dnia 10 marca 2015r., w załączeniu przesyłam pism, które wypłynęły od sołtysa Nowej Wsi Pani Doroty Kusak w okresie od dnia wyboru na te funkcję do dnia 16 marca 2015r.

Z poważaniem,
Aleksandra Kołek

Urząd Gminy Kęty
Wydział Organizacyjny
i Spraw Obywatelskich
Tel. /33/ 844 76 00 w. 157

________

Przepraszamy za jakość skanów, ale takie otrzymaliśmy z urzędu i takie też prezentujemy:

(kliknij lupkę „+”, żeby powiększyć)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Skany wszystkich pism Sołtysa Nowej Wsi złożonych do Urzędu Gminy Kęty od maja 2014 do marca 2015 r.

 1. szymek pisze:

  mam pytanie do pani sołtys czy zbiórka pieniędzy w Nowej Wsi na kościół jest zgodna z prawem ,jeśli się nie mylę to można zbierać ale na terenie przykościelnym a nie chodzenie po domach ,nie słyszałem by ktoś chodził w okolicy non stop z zeszytami .

  • mir pisze:

   I jak się to ma do ustawy o ochronie danych osobowych. ??? A potem po wsi jest przekazywane kto ile dał. Więc tak się nie powinno robic.

   • wiesiek pisze:

    ksiądz zbiera, ludzie zbierają -o co tu w ogóle chodzi,za chwilę ktoś sobie ubzdura weżmie zeszyt i też będzie zbierał.Ludzie jak będą chcieć to zaniosą a nie jakieś wymuszanie na kimś,i trzeba z tym skończyć
    Jeżeli jest brak zaufania do jakiejś osoby to z daną osobą trzeba się pożegnać i tyle w temacie.

 2. benek pisze:

  nie tylko z tych pism ale realnie widać iż pani sołtys działa i oby tak dalej,niektórym to się nie podoba iż ruszyła pewne sprawy ale ja się cieszę ,pewni ludzie którzy niby działali powinni dać sobie spokój i odejść nie można być w tym samym miejscu przez lata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*