Gimnazjaliści z Nowej Wsi zdobywcami Pucharu Burmistrza Gminy Kęty

Wielkim sportowym sukcesem uczniów w kończy się 2011 rok. We wtorek, 21 grudnia br., na hali OSiR w Kętach odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Gminy Kęty w kategorii chłopców, który to reprezentanci właśnie tej szkoły wygrali.

Do rywalizacji zostały zaproszone drużyny z: nr 2 z Oświęcimia, Gimnazjum z Rajska, PZ nr 11 w Kętach, Gimnazjum nr 2 w Kętach oraz Gimnazjum w Nowej Wsi.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” i do ostatniej sekundy turnieju nie było wiadomo zgarnie tytuł mistrza, bowiem trzy drużyny miały taką szansę. Wynik ostatniego – decydującego o zwyciestwie meczu z chłopakami z Rajska okazał się pomyślny dla Nowej Wsi. Zwyciężając ten pojedynek 2:1 nowowiejscy piłkarze wygrali całą imprezę (przy takiej samej ilości pkt. ekipa z Oświęcimia), przewagą bramek zdobytych w całym turnieju.

Na wyróżnienie zasługują: zdobywca aż 7 bramek – Kuba Makowski, Szymon Michałowski, Piotr Zacny, Wojciech Kózka, Dominik Merta, Konrad Połata (wpuścił do bramki tylko 3 piłki) oraz Bartek Zwaryczuk, Kamil Dubiel, Sebastian Luranc, Łukasz Łęcki.
Dziękuję wszystkim chłopakom za całoroczną pracę i zaangażowanie, czego wspaniałym dowodem jest dzisiejszy sukces.

Zofia Dudek (trenerka)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*