„Wszystko przez judasza” – kolejny spektakl teatralny w Kętach w doborowej obsadzie

wszystko_przez_judaszaKolejny spektakl teatralny w Kętach w doborowej obsadzie. „Wszystko przez judasza” Andrzeja Ballo – to sztuki, którą na scenie Domu Kultury 7 maja 2015 r. o godz. 20.00 wystawi Teatr Palladium. W obsadzie aktorskiej będzie można zobaczyć: Annę Korcz, Katarzynę Cichopek, Jacka Federowicza i Piotra Szwedesa.

„Wszystko przez judasza” to komedia kryminalna o perypetiach dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze. To anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie.

Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w kasie Domu Kultury. Zapraszamy.

wszystko_przez_judasza

Źródło:
DK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*