Ogłoszenie o pracę! Stowarzyszenie LGD „Dolina Soły” szuka specjalisty ds. rybactwa

_1024px-Squalius_cephalus_Prague_Vltava_2Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: specjalista ds. rybactwa. Forma zatrudnienia:  o pracę w wymiarze ½ etatu z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze. Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.

Wymagania konieczne:

– wykształcenie wyższe na kierunku rybactwo (min. I stopnia),

– doświadczenie w pracy z projektami unijnymi,

– gotowość do podnoszenia poziomu swoich umiejętności i wiedzy

– umiejętność obsługi najważniejszych aplikacji biurowych

– dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów w teren

jazdy kat. B

Mile widziane:

– znajomość tematyki związanej z lokalnymi grupami rybackimi

– doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji, rozliczaniu projektów współfinansowanych z PO RYBY

Zakres obowiązków:

– współtworzenie dokumentów strategicznych w tym analiz i diagnoz obszaru,

– doradztwo i z beneficjentami LGD,

– organizacja i prowadzenie szkoleń oraz spotkań informacyjnych dla beneficjentów

– organizacja imprez, konferencji oraz realizacja projektów aktywizujących lokalną społeczność

– aktualizacja strony internetowej

– promocja LGD

– animacja i realizacja projektów współpracy z innymi organizacjami społecznymi w Polsce i Europie

– pomoc w realizacji bieżących zadań biura LGD

– kontakt i z osobami z sektora rybackiego (osoby prowadzące gospodarstwa rybackie, domownicy, pracownicy zatrudnieni w sektorze rybackim).

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko proszone są o dostarczenie listu motywacyjnego oraz cv (z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883 ze zm.”) osobiście lub pocztą w terminie 18.08.2015 do godziny 16.00 do siedziby Stowarzyszenia – Rajsko ul. Edukacyjna 9.

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – specjalista ds. rybactwa”.

_1024px-Squalius_cephalus_Prague_Vltava_2

(kleń – fot. wikipedia)

Informujemy, iż na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronach internetowych gmin: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim oraz Wieprz.

Źródło:
LGD „Dolina Soły”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.