Odpowiedź Komendanta Straży Miejskiej w Kętach na naszą interwencję odnośnie palenia śmieci

Otrzymaliśmy odpowiedź od Pana Zbigniewa Kanika – Komendanta Straży Miejskiej w Kętach odnośnie podjęcia akcji przeciwdziałania paleniu w piecach domowych (vide wpis: Interwencja w sprawie palenia śmieci). Skan pisma przedstawiamy Wam poniżej. Na Facebooku istnieje również założony przez nas profil ’NIE dla palenia śmieci w piecu’, który można poLUBIć. Chcemy w ten sposób uświadomić wszystkim mieszkańcom jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne, najbliższe otoczenie oraz przede wszystkim zdrowie i życie ludzi, czyli wszystkich nas…


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Odpowiedź Komendanta Straży Miejskiej w Kętach na naszą interwencję odnośnie palenia śmieci

  1. Nowowsianka pisze:

    Hm,wystarczyło dziś przejść się ulicami Nowej Wsi (co też zrobiłam :)) i zobaczyliby państwo kto miał „żółty worek”przy posesji,a kto sobie „grzeje wodę”spalając w piecu plastik,bo te kartony,papiery o których pisze TADEUSZ, czy tez nawet odpady organiczne nie są tak uciążliwe jak spalany w domowych piecach plastik.Mogła STRAŻ MIEJSKA dziś przejechać się po naszej wiosce i mieli by chociaż jakieś rozeznanie!!!!

  2. Tadeusz pisze:

    No i mamy „wszystko jasne” bla bla mażą się in całodobowe dyżury (może integracyjne) przecież w nocy tak nie wejdziecie w sołectwach do mieszkań.Nie trzeba się nigdzie ukrywać nocą wystarczy sprawdzić co się dzieje z tymi odpadami zwożonymi wózkami prawie w samo południe..Próbowałem zaglądnąć do wskazanych Ustaw jedna ma 168 stron ,pozycja 628-58 stron, w artykule 13 dowiedziałem się że „dopuszcza się spalanie odpadów roślinnych poza instalacjami ?? dzięki przynajmniej za to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*