Konferencja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej „Reaguj na przemoc. Stop przemocy wobec kobiet”

gops.ketyGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach Dział profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie zaprasza na IV Konferencję poświęconą zjawisku przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

9 grudnia r. o godz. 10.45 w sali Konferencyjnej restauracji „RELAX” odbędzie się Interaktywna Konferencja pod hasłem „Reaguj na przemoc. Stop przemocy wobec kobiet”.

Od 4 lat Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dział profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie, czyli od czasu wejścia w życie nowelizacji Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie podejmuje działania oparty na zasadzie interdyscyplinarności i współpracy. Celem naszych działań jest zwiększenie efektywności pracy z rodzinami uwikłanymi w przemoc. Organizując konferencję, pragniemy, by wykłady, warsztaty oraz wspólne dyskusje przyczyniły się do budowania, często niełatwych rozwiązań na rzecz rodzin doznających przemocy domowej.

Plan konferencji:

10.45 – rejestracja gości

11.00 – przywitanie gości prze kierownika GOPS oraz Burmistrza Gminy Kęty

11.15 – wykład „Kod przeszłości jako czynnik wyzwalający powstawanie przemocy w relacjach interpersonalnych” – Julita Błońska Charchut

11.45 – wykład „Rodzaje przejawów przemocy w relacjach interpersonalnych” – Justyna Popławska

12.15 – przerwa kawowa

12.30 – warsztaty „Kod przeszłości jako czynnik wyzwalający powstawanie przemocy w relacjach interpersonalnych” – Julita Błońska Charchut

13.00 – warsztaty „ typ charakteru jako czynnik mogący wpływać na powstawanie przemocy wobec kobiet” – Justyna Popławska

13.30 – Catering

Wszelkich informacji na temat konferencji można uzyskać – telefonicznie 33 845 25 51, e-mailem pomoc@gops.kety.pl lub pisemnie na Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Żwirki i Wigury 8, 32-650 Kęty.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach, kierownik DPP Aleksandra Zelek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*