Podziękowanie za oddane w wyborach samorządowych głosy

Nowa Wieś_2013Szanowni Państwo, przedstawiamy list nadesłany do naszej redakcji przez Pana Wiesława Potocznego.

                                     

Szanowni Państwo!

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy w tegorocznych wyborach samorządowych obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali swój głos na moją osobę. Chciałbym zapewnić, że jako radny Gminy Kęty zrobię wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania, a swoje obowiązki będę wykonywał sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro mieszkańców naszej wsi oraz Gminy Kęty.

          Gratuluję wszystkim, którzy te wybory wygrali.

                                                                                  Z poważaniem

                                                                              Wiesław Potoczny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na Podziękowanie za oddane w wyborach samorządowych głosy

 1. Patriota pisze:

  Ci co wiedzą o przeszłości wiedzą co się stało, no ale kiedyś młodzi mądrzy dojdą do głosu !

 2. Wiesiek pisze:

  Serdecznie gratuluję wyboru. Jestem przekonany, że Pan Wiesław Potoczny będzie dobrze reprezentował interesy mieszkańców Nowej Wsi w nowej radzie Gminy Kęty. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

 3. nowowsian pisze:

  Ustawione wybory! Kpina i żenada. Ludzie będą żałować, że zaufali takim osobom! zrozumieją na kogo głosowali, gdy szanowny pan Klęczar pokaże jakim tak naprawdę jest fałszywym człowiekiem. !

  • Aśka pisze:

   Trzeba mieć dobrze wyprany mózg, żeby wierzyć w bzdury zmanipulowanych wyborów. 66 % ludzi, którzy zawierzyli Panu Klęczarowi i osiemdziesiąt parę procent ludzi, którzy poparli jego radnych chyba klapek na oczach nie mieli i nie byli bezmózgowcami.Manipulować to próbował choćby radny z Bulowic przeglądając listy wyborcze i zwożąc nieobecnych wyborców .Jest to odnotowane w protokole tej obwodowej komisji.Wstyd i skandal -powinien być pozbawiony mandatu radnego. Oto przykład morale starych radnych.

  • mateusz pisze:

   co wy chcecie zrobić z polski Ukrainę.ludzi wyciągają na ulicę trochę rozsądku,pomyśl sam nie sugeruj się co mówią twoi idole którzy nie osiągnęli wyniku jakiego chcieli i oby nigdy nie osiągnęli bo nikt nie chce – każdego 10-tego świętować ,pomników Kaczyńskiego na każdym placu [chociaż materiału na to dużo nie potrzeba bo wódz miał 151cm.] i ulic nazwanych jego imieniem i chaosu po osiągnięciu władzy.Wasza partia zamiast działać dla ludzi by w Polsce było coraz lepiej to wszystkie siły są skupione na tym by szukać jakiegoś haka .wytrzyj pianę z buzi i weż jakieś proszki
   życzę zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*