Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze – podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kętach

__TabliceUrządGminyKętyPublikujemy zawartą w BIP informację o wyniku naboru na urzędnicze – podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kętach.

Oferty na ogłoszony nabór w terminie określonym w ogłoszeniu przysłało 26 kandydatów.

W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że 12 nie spełniało wymogów niezbędnych (formalnych) w zakresie dotyczącym wymaganego stażu pracy w administracji publicznej.

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze zatrudniona zostanie:

Pani Marta Gancarz zamieszkała w Nowej Wsi.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Marta Gancarz w najwyższym stopniu spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskała najwyższą łączną liczbę punktów z testu wiedzy ogólnej i specjalistycznej wymaganej na danym stanowisku oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Ukończyła studia wyższe o kierunku zarządzanie i marketing oraz szereg kursów i szkoleń z obszaru zadań administracji publicznej. Posiada wymagany staż pracy w administracji samorządowej i doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z pracą w Systemach Rejestrów Państwowych w zakresie rejestracji akt stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych.

Źródło:
BIP

Zobacz także:

Konkurs na wolne stanowisko urzędnicze – podinspektor w Urzędzie Stanu Cywilnego Urzędu Gminy Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze – podinspektora w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kętach

  1. Novak4@aol.com pisze:

    Podobnie jest z kolejnym przyjętym, przecież to jakaś parodia konkursu, a tyle się miało do zarzucenia Bąkowi w poprzedniej kadencji. Burmistrz z PSL-u więc chyba nikogo nie dziwi, przecież w tej partii to norma. Biurokracja sie nam rozrasta stąd trzeba na nią pieniądze więc podatki w górę.
    https://www.nowa-wies-kety.pl/informacja-o-wyniku-naboru-na-wolne-stanowisko-urzednicze-referenta-w-wydziale-rozwoju/#more-34575

  2. aleksander pisze:

    Jaki konkurs? Skoro ta P. już pracowała w Gminie???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*