Darmowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Kęty

wielkogabarytowe_śmieci informuje, na terenie Gminy Kęty odbędzie się nieodpłatna elektrycznego i  elektronicznego, chemikaliów (w szczególności farb, lakierów, środków ochrony roślin w puszkach lub opakowaniach, zabezpieczonych w workach) oraz odpadów wielkogabarytowych. W trakcie zbiórki od mieszkańców zostaną odebrane wszystkie zbędne urządzenia, takie jak lodówki, zamrażarki, kuchenki, telewizory, radia, monitory, inne małe i duże AGD, RTV, a także stare meble.

Zużyty sprzęt, chemikalia oraz odpady wielkogabarytowe należy wystawić do godz. 7:00 przed wjazdem na posesję, w miejscu zapewniającym firmie odbierającej swobodny dostęp do odpadów.

Uwaga! Niekompletne urządzenia RTV i AGD, tj. pozbawione części składowych, rozbite jak również zanieczyszczone substancjami pochodzenia biologicznego, chemicznego i toksycznego nie będą odbierane.

Odbiorcą odpadów będzie Przedsiębiorstwo Komunalne „Komax” Spółka z o.o. w Kętach.

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, chemikaliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego RTV i pochodzących z gospodarstw domowych z terenu Gminy Kęty:

Kęty – miasto (teren osiedli mieszkaniowych oraz zabudowy jedno- i wielorodzinnej) – 7.05.2013 r.

Kęty Podlesie – 9.05.2013 r.

sołectwo Bulowice – 14.05.2013 r.

sołectwo Witkowice – 16.05.2013 r.

sołectwa: Nowa Wieś i Malec – 21.05.2013 r.

sołectwa: Bielany i Łęki – 23.05.2013 r.

Załącznik: 

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych, chemikaliów oraz zużytego sprzętu AGD i RTV

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*