Biblioteczne ,,Spotkanie na obcasach” w Nowej Wsi

IMG_0068W minioną sobotę 7 marca 2015 r. nasza filia biblioteczna po raz drugi gościła mieszkanki na ,,Spotkaniu na obcasach” zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Pierwsza część uroczystości upłynęła na prezentacji przez Panią Kasię Kuriatę ze Studia Tańca Funky Feet.

Drugim punktem programu był z kolei połączony z prezentacją na temat zabiegów kosmetycznych i kosmetyków rekomendowanych przez Studio BIO REH z Oświęcimia.

Na koniec pokazu rozlosowane zostały niespodzianki dla uczestniczek tego niecodziennego spotkania.

O słodki poczęstunek w towarzystwie kawy i herbaty zadbali właściciele Marketu ,,Delfin” w Nowej Wsi – Państwo Renata i Mariusz Piechowie a patronat nad spotkaniem sprawował Butik ,,Być Kobietą”.

 ,,Spotkanie na obcasach” było okazją aby nasze drogie Panie mogły poświęcić swój czas dla siebie, jednocześnie zadbać o swoją duszę i ciało, jak również pobyć ze sobą z dala od codziennego zgiełku. Wszystko to pozwala sądzić, że forma spotkania była strzałem w dziesiątkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za udział w imprezie i nie pozostaje zatem nic innego, jak planować kolejne spotkanie za rok.

Wyrazy podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów, którzy zechcieli nas wesprzeć w tym działaniu.

                                                                                                           Butik ,,Być kobietą”

Źródło:
Biblioteka w

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*