VI nabór wniosków o dofinansowanie – Dolina Soły i Wieprzówki

Dolina Soły i WieprzówkiStowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki” informuje o możliwości składania wniosków o operacji polegających na:

  • Wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa
  • Restrukturyzacji lub reorientacji działalności gospodarczej, lub dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem
  • Podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa
  • Ochronie środowiska lub dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności lub przywrócenia potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej.

Beneficjenci:
o dofinansowanie  mogą składać osoby fizyczne na rozpoczęcie działalności gospodarczej, osoby prowadzące działalność gospodarczą i i inne organizacje i  stowarzyszenia posiadające osobowość prawną.
szczegóły ogłoszenia o naborze

Wykaz dokumentów do wniosku

…, więcej informacji  o naborach na stronie –  www.dsiw.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*