Znaleziono psa w Nowej Wsi – pilnie poszukiwany właściciel

_Zdjęcie0151Jak nas poinformował jeden z mieszkańców, dziś na tzw. Osiedlu, przy ul. Niemcewicza w Nowej Wsi, nieznany pies wszedł na działkę mieszkańca. Pies nie był agresywny i chciał zaprzyjaźnić się z właścicielem. Nie chciał odejść tą samą drogą.

Wezwana na miejsce Miejska przybyła w krótkim czasie i razem próbowano poszukać właściciela w pobliskiej okolicy, ale bezskutecznie.

Następnie Miejska wezwała ekipę schroniska dla zwierząt, którzy z nie małym trudem zabrali zadomowionego już u właściciela posesji psa do schroniska do -Białej.

Poszukiwany jest właściciel tego psa.

_Zdjęcie0152

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek na temat tego, do kogo może należeć ten pies, prosimy dzwonić do Straży Miejskiej w Kętach, lub Urzędu Gminy Kęty.

Zdjęcia wykonane przez mieszkańca i przesłane do redakcji:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Znaleziono psa w Nowej Wsi – pilnie poszukiwany właściciel

 1. Fan forum GK pisze:

  Do Redakcji
  Czemu nie połączycie swoich sił z ekipą pisząca na forum Gazety Krakowskiej, które czyta coraz więcej mieszkańców Kęt na czele z kęckim urzędem. Widać zresztą jakie jest zainteresowanie w/w forum po ilości postów tam zamieszczonych i cytatach z tego forum na innych forach, a nawet na sesjach rady.

 2. Gocha pisze:

  Zniżyliście się poziomem do Info Kęty, szukanie psa, impreza jakiś mało istotny wypadek itd. Z forum opiniotwórczego staliście się „tabloidem”
  Postraszył was Klęczar, czy wam coś obiecał by zamknąć wam usta i uciszyć krytykę

  • michal pisze:

   Idź kobieto zajmij się swoim życiem.

  • Redakcja pisze:

   Szanowna Pani Gocha,
   Z całym szacunkiem, ale w redakcji nie pracuje ponad 100 osób jak np. w Urzędzie, więc i informacji ciut mniej, poza tym portal jest prowadzony społecznie, w miarę wolnego czasu redaktorów.
   Ale jeśli chciałaby Pani pomóc redakcji w tworzeniu artykułów, wnioskowaniu do Urzędu oraz publikowaniu odpowiedzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Każda głowa i para rąk się nam przyda!:-)
   PS. Może Pani również zwrócić się o pomoc do radnych (Rada Miejska to organ stanowiąco-KONTROLNY). Tylko szkoda, że radni pełniący funkcję w tym ciele, jakby – według nas – zapomnieli jaka jest ich rola…
   Mieszkańcy (wyborcy) osądzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*