Zebranie wiejskie w Nowej Wsi – środki z funduszu sołeckiego

SzkołaNa sołeckich tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej Parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Nowej Wsi, ukazał się komunikat, że sołtys Pani Dorota Kusak zwołuje na dzień 28 września r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nowej Wsi wiejskie w sprawie uchwalenia wniosku sołectwa o przyznanie środków z funduszu sołeckiego.

– Są do dyspozycji środki finansowe, które można przeznaczyć na dobry cel. Zachęcamy do wszelkich inicjatyw – napisano na stronie parafii.

Ogłoszenie to zostało również odczytane podczas dzisiejszych mszy świętych.

SzkołaNowaWieś

Przy okazji, chcieliśmy za pośrednictwem portalu ponowić zachętę, aby Pani Sołtys przekazywała  i informacje dotyczące ważnych dla wsi spraw i spotkań również na portalu „ Wieś w gminie Kęty”. Dzięki temu ma szansę trafić do szerszego grona odbiorców, mieszkańców Nowej Wsi.

Komunikat Sołtysa z tablicy ogłoszeń (przepraszamy za jakość):

Ogloszenie_Zebranie_Wiejskie_NowaWies

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na Zebranie wiejskie w Nowej Wsi – środki z funduszu sołeckiego

 1. gienek pisze:

  wiem że to jest inna sprawa ale chciałbym poruszyć temat -kościelnego-
  jest to suwerenna decyzja administratora parafii brawo- ale mógł to zrobić po kolędzie ,kolęda jest to zapłata za cały rok służby,i zaznaczam iż nie był złym kościelnym by nie dotrzymać go do końca roku.nowy kościelny będzie jeszcze miał za ten rok nagrody -barbórkę i czternastkę.

 2. aleks pisze:

  Jestem ciekaw kto wymyślił godzinę tego zebrania?? Totalna porażka przecież ludzie są jeszcze w pracy, chyba że oto chodzi P. Sołtys i Gminie aby było jak najmniej ludzi. Poprostu boją się dyskusji. Bo nasza P. sołtys dyskutować to nie umie, ale krzyczeć tak jak byłem w tamtym roku na zebraniu własnie dodtyczącego funduszu sołeckiego to mogłem się przekonać.

  • benek pisze:

   najlepiej zrobić o 24 prawie wszyscy mają wolne

  • Gregor pisze:

   Masakra co za ludzie, zebranie wiejskie w niedziele o 13 to źle bo przecież kotleta nie zdążą zjeść, zebranie w poniedziałek o 18 też źle bo w pracy. A tak w ogóle to już widzę tą dyskusję, tak samo jak na wyborczym, tyle żeście mieli do powiedzenia, że jeden drugiego przekrzyczeć nie mógł :))

 3. michał pisze:

  Mam pytanie a kiedy będzie dyskusja nad sprawozdanie sołtysa? Na ostatnim zebraniu wogóle nie było dyskusji pan prowadzący zebranie zapewniał że będzie na njbliższym zebraniu, a przecież Pan z komisji rewizyjnej miał pewne wątpliwości więc trzeba je wyjaśnić. Gorzej jak za komuny czyżby gmina też się czegoś bała skoro zorganizowała zebranie wyborcze bez możliwości dyskusji??? Dziwne

  • Janek pisze:

   Mam nadzieję, że Pani Sołtys wraz z radą sołecką zorganizują nagranie video dla reszty mieszkańców. Bo przecież wszyscy tam nie przyjdą niektórzy pracują , niektórzy nic nie wiedzą a jeszcze innym ten termin nie pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*