Sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Kęty za rok 2012

budżet_budgetPrzedstawiamy Państwu Sprawozdanie z realizacji budżetu Gminy Kęty za rok 2012 przyjęte Zarządzeniem nr 81//B z dnia 29 marca 2013 r. Burmistrza Gminy Kęty.

Przedstawione w nim zostało: wykonanie dochodów, wykonanie wydatków, przychody i rozchody budżetu, na realizację programów finansowanych z udziałem środków z Unii Europejskiej, programów wieloletnich, przychodów i wydatków samorządowego zakładu budżetowego, realizacja wydatków majątkowych, zaciągnięte kredyty i pożyczki, poręczenia i gwarancje udzielone przez Gminę Kęty, informacja o stanie zaległości podatkowych na 31 grudnia 2012 r., realizacja dochodów i wydatków, realizacja wydatków bieżących, realizacja wydatków majątkowych, sprawozdanie z wykonania budżetu szkół i przedszkoli samorządowych, opis wydatków wykonanych w ramach budżetu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach, wykonanie planu finansowego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach, sprawozdanie z wykonania planu finansowego, działalności Domu Kultury w Kętach, opis działalności kulturalnej DK w Kętach, sprawozdanie z wykonania budżetu Gminnej Biblioteki Publicznej w Kętach, sprawozdanie z wykonania budżetu Muzeum w Kętach, sprawozdanie z realizacji budżetu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach.

Sprawozdanie z budżetu Gminy Kęty za rok 2012 (.pdf)

Źródło:
BIP UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*