Pirat drogowy w Łękach stracił prawo jazdy, a drugi kierowca z zakazem został zatrzymany

nowe_logo_policjaW dniu 12 marca 2015 r. w Łękach policjanci zatrzymali pirata drogowego. Za niebezpieczną jazdę policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Innego kierowcę zatrzymano za prowadzenie pojazdu pomimo sądownie wydanego zakazu kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w Łękach gdzie policjanci z oświęcimskiej drogówki zauważyli samochód marki Peugeot, którego kierowca wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej ciągłej, zmuszając kierowców jadących z przeciwka do hamowania i zjechania na bok, a także zmuszając do hamowania kierowcę, przed którego bezpośrednio wjechał kończąc manewr wyprzedzania.

Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą peugeota siedział 40 – letni Bielska – Białej, którego poinformowali o wykroczeniach, których się dopuścił za co zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna za popełnione jak również stworzenie zagrożenia na drodze odpowie przed sądem.

Tego samego dnia o godzinie 19:00 podczas kontroli w ruchu drogowym na ulicy Fabrycznej policjanci zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Tychów, który kierował samochodem marki CC posiadając sądowny zakaz kierowania pojazdami.

Źródło:
KPP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*