„Ostrość na Plażę Open” – konkurs fotograficzny dla każdego!

plaża_openUrząd Gminy Kęty zaprasza wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w najnowszym konkursie. Jeśli lubisz sport i robienie zdjęć, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

„Ostrość na Plażę Open” to otwarty konkurs na najlepsze zdjęcia z kęckiej inauguracji rozgrywek Plaży Open. Każdy uczestnik zabawy powinien dostarczyć maksymalnie 3 fotografie. Zdjęcia mogą mieć dowolne proporcje boków, jednakże krótszy musi mieć przynajmniej 1500 pix.

Urząd Gminy czeka na zdjęcia w formacie jpg. Dopuszczalne są fotomontaże!

Zdjęcia konkursowe należy dostarczyć nagrane na płycie do siedziby Wydziału Promocji i Rozwoju Gminy Kęty osobiście (Rynek 7, pok. nr 1) lub mailowo (biuro@info.kety.pl, w tytule wpisując nazwę konkursu, a w treści swoje dane kontaktowe).

Na zwycięzcę czeka miła nagroda – 500 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych.

Zapraszamy!


Uwaga! Z chwilą nadesłania prac, każdy uczestnik konkursu „Ostrość na Plażę Open” deklaruje, że posiada do nich pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych, które nieodpłatnie przenosi na rzecz Organizatora. Prace konkursowe zostaną wykorzystane przez Organizatora – Wydział promocji i Rozwoju Gminy Kęty – w ramach prowadzonych działań, w tym opublikowane na stronie internetowej kety.pl oraz w materiałach informacyjno-promocyjnych z zachowaniem podpisu zawierającego informację o autorze zdjęć.

x3-plakat

Źródło:
UG Kęty | Barbara Kuźma

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*