(Nie)tuzinkowe spotkanie fotograficzne w Nowej Wsi

_DSC_8614Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzisiejsze i fotograficzny ! Cieszymy się, że mimo przedświątecznego rozgardiaszu, dość wczesnej pory i mrozu – spotkaliśmy się w licznymdwunastoosobowym – gronie. Poniżej prezentujemy efekty naszych porannych polowań fotograficznych w lesie w Nowej Wsi. Niektórzy rzeczywiście upolowali już zimę i jej melancholijny klimat, o świcie spadł też w końcu wyczekiwany śnieg (no, powiedzmy – śnieżek..;-)). Dziękujemy Łukaszowi Cinalowi za ciekawe pogawędki o sztuce fotografowania, którymi rozgrzewał towarzystwo, a wszystkim za wytrwałość i przysłane zdjęcia.

Jak wynika ze zdjęć wykonanych przez uczestników dzisiejszego spotkania, zima – nawet bez dużej ilości śniegu – nie musi być nudna dla fotografa. To tylko kwestia wyobraźni… Polecamy w tym miejscu np. czarno – białe zdjęcia Pawła Pierścińskiego.

http://www.pierscinski.wici.info/

Już wkrótce zaplanujemy kolejny plener, oby tym razem w całkiem białej i równie mroźnej scenerii. Już teraz gorąco zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ z dzisiejszego zimowego spaceru fotograficznego po lesie w Nowej Wsi:

.

Autorzy zdjęć:
Krzysztof Bartuś, Wojciech Chucher, Łukasz Cinal, Wanda Grygierczyk, Justyna Guzdek, Marcin Hałat, Oliwia Harnik, Mateusz Mynarski, Rafał Sroka, Agnieszka Ściera, Daniela Wawrzyniak, Kamil Wawrzyniak.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na (Nie)tuzinkowe spotkanie fotograficzne w Nowej Wsi

  1. di pisze:

    Znakomity pomysł. Gdzie i kiedy będzie następny spacer?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*