Malec Challenge CUP III – Turniej FIFA 14

_PLAKAT-MMC9 lutego r. w sali Domu Ludowego w Malcu po raz kolejny zostanie rozegrany turniej „FIFA 2014” pod patronatem m.in. Starostwa Oświęcimskiego, Gminy Kęty i EA Sports. Z tej okazji członkowie Związku Młodzieży Wiejskiej wraz z organizatorami Mariuszem Pyka i Maciejem Kwaśniakiem zapraszają wszystkie zainteresowane osoby oraz kibiców do wzięcia udziału w imprezie. Będzie to już edycja wydarzenia tego typu na terenie naszej gminy. Organizator zapewnia wspaniałą zabawę i wielkie emocje, a także nagrody, puchary, dyplomy dla najlepszych uczestników oraz napoje i przekąski. Wstęp na imprezę jest darmowy. Liczba miejsc ograniczona (max 80 osób).

Zapisy ruszają 1 stycznia 2014 (piątek) od godziny 18:00. Możliwość zapisów będzie jedynie poprzez stronę internetową www.maleccup.pl.  Na tej stronie 1 stycznia r. pojawi się specjalny formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

_PLAKAT-MMC

Zapraszamy !!!

Źródło:
Mariusz Pyka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*