Kościół moim domem – konkurs literacki!

„Kościół moim domem”. Napisz list – zaproszenie: przyjedź, zobacz i poznaj historię kościoła, kapliczki, obrazu, krzyża w mojej miejscowości. Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie literackim…

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie literackim uczniów szkoły podstawowej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie listu na powyższy temat. Tekst powinien być oddany na arkuszu formatu A4 (pisany ręcznie lub komputerowo) i nie może przekraczać długością 3 stron. Ponadto musi być opatrzony pseudonimem. należy oddać do 20 kwietnia 2012 roku do Pani Katarzyny Kajor. Najlepsze zostaną wysłane do Książnicy Beskidzkiej w Bielsku–Białej na kolejny etap.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 maja 2012 roku, następnie zostaną podane do wiadomości publicznej na falach radiowych i stronie internetowej Beskidzkiego Radia Katolickiego „Anioł Beskidów” oraz na stronie internetowej Książnicy Beskidzkiej w Bielsku- Białej. Wręczenie nagród nastąpi 1 czerwca 2012 roku.

Katarzyna Kajor

Więcej informacji można zasięgnąć pod adresem Książnicy Beskidzkiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*