Kęty. Pijany traktorzysta zbiegł z miejsca kolizji.

policja OświęcimW dniu 20 kwietnia 2015 kęccy policjanci zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Kęt, który jadąc traktorem spowodował kolizję,  a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Gdy w niespełna godzinę zatrzymali go policjanci  był nietrzeźwy. W chwili zatrzymania miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 

Do zdarzenia doszło około godziny 19.00 kiedy policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańców Nowej Wsi o  traktorzyście, który jadąc ciągnikiem rolniczym zjechał z jezdni, uszkodził im ogrodzenie posesji, a następnie odjechał. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia gdzie po ustaleniu szczegółów wszczęli sprawcy, którego zatrzymali w niespełna godzinę.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się,  że 35 – letni Kęt ma w organizmie 3,40 promile alkoholu. W chwili zatrzymania nie prowadził już ciągnika, więc dodatkowo  do badań została mu pobrana krew. Ponadto okazało się, że jego ciągnik  nie posiada aktualnego  ubezpieczenia i nie jest również zarejestrowany.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*