Informacja o wyniku naboru na podinspektora w Wydziale Środowiska i Przedsiębiorczości UG Kęty

HERB BIP KętyW dniu dzisiejszym wyłoniono kandydata do objęcia stanowiska urzędniczego w Wydziale Środowiska i Przedsiębiorczości UG Kęty. Jak informuje Urząd Gminy w terminie określonym w ogłoszeniu o naborze na stanowisko podinspektora w Wydziale Środowiska i Przedsiębiorczości do UG Kęty tj. do dnia listopada 2012 r. do godz. 14.00 wpłynęło 14 ofert. W wyniku dokonanej oceny w dniu 22 listopada 2012 r. komisja stwierdziła, że 5 ofert nie spełnia wymagań formalnych określonych w ogłoszeniu o naborze. Jednocześnie 9 ofert zostało zakwalifikowanych do II etapu postępowania rekrutacyjnego, który odbył się w dniu 11 grudnia 2012 r.

W dniu dzisiejszym, tj. 19 grudnia 2012 r., UG Kęty poinformował na swojej stronie BIP, iż w wyniku przeprowadzonego naboru na ww. stanowisko urzędnicze zatrudniona zostanie:

Pani Wiesława Miodońska zamieszkała w Kobiernicach.

UG Kęty wybór uzasadnia tym, że Pani Wiesława Miodońska w najwyższym stopniu spełniła wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. W postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła najlepsze łączne wyniki ze wszystkich poddawanych ocenie kryteriów (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności).

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*