I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

_DSC02794Samorząd podstawowej w Nowej Wsi z okazji pluszowego zorganizował zbiórkę pluszowych maskotek. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w akcji. Zebraliśmy 6 dużych worków, które zostały pięknie zapakowane i przekazane naszym młodszym kolegom z okazji Św. Mikołaja do Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz Niepublicznego Przedszkola w Malcu.

Święty Mikołaj uczy nas najważniejszego – bezinteresowności w obdarowywaniu innych ludzi. Z tej najtrudniejszej umiejętności nasi uczniowie zdali celująco egzamin.

Opiekunowie SU: B. Ba – Gawęda/ K. Kajor – Suwała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!

  1. ona pisze:

    Haha to się popisali inicjatywą, nie ma co. Ale jakoś mnie to nie dziwi….
    Zwykle prosi się rodziców przedszkolaków (przynajmniej w moim) żeby nie przynosili maskotek, a może książeczki, inne zabawki, którymi dzieci już się nie bawią. Szczęśliwi ci, co posprzatali w domach przed świętami. Juz widzę reakcje personelu przedszkola na doskonałe łapiące kurz maskotki w ilościach, których na małej powierzchni obu przedszkoli nie ma gdzie trzymać. A po drugie, w dzisiejszych czasach mądre dzieci oczekują mądrych, kreatywnych zabawek a nie starych maskotek, które zwykle i tak leżą w kącie bo dzieci się nimi nie bawią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*