„Gitara i Pióro” – konkurs na najciekawszą interpretację

gitara_pioro zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu „Gitara i Pióro” na najciekawszą interpretację (wiersz, opowiadanie, obraz, rysunek, rzeźba itp.) wybranego utworu muzycznego zespołu: AKURAT „CZYTANE MUZYKĄ, GRANE SŁOWEM” PiM. Konkurs ma na celu promocję zespołów lokalnych. Przede wszystkim chodzi o zabawę „muzyków i pisarzy”, o czas i miejsce na wspólne spotkanie się i lepsze poznanie swojej twórczości.

Kategorie wiekowe:
M – Młodzież do 21 roku życia
D – Dorośli powyżej 21 roku życia

Format: Nie więcej niż jedna strona A3

Termin składania prac: 2.12.2013r.

Swoją interpretację należy podpisać godłem i kategorią wiekową. W osobnej zaklejonej kopercie, którą należy dołączyć do swojej pracy, umieścić swoje dane: imię i nazwisko, wiek, adres korespondencji, e-mail, . Na kopercie z adresem biblioteki napisać co to za konkurs, czyli „Gitara i Pióro” oraz oznaczenie kategorii wiekowej.
Przesłać na adres: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego, ul. Wł. Reymonta 2, 32-650 Kęty / można przynieść osobiście do oddziału biblioteki w Kętach, albo filii bibliotecznej w Nowej Wsi, Łękach, Bielanach, Podlesiu /.

gitara_pioro

ZAPRASZAMY!

21 listopada 2013 r. Koncert Piotra Wróbla wokalisty zespołu „Akurat” Inspiracje do konkursu „Gitara i Pióro”
5 grudnia 2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu + koncert zespołu AKURAT godz. 17:00
Czytelnia GBP w

Regulamin konkursu dostępny na:  www.biblioteka.kety.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*