Fisz Emade w Kętach

fisz_emade Kultury w Kętach zaprasza na wyjątkowy koncert; 20 listopada 2015 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej wystąpi Emade Tworzywo.

Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia, a zawodowo duet: producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

Ich ostatnia płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych ich dokonań. Uznana przez wielu za płytę roku (np. „Gazeta Wyborcza”), została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii album roku elektronika/indie/alternatywa.

Bilety na koncert można nabyć w Domu Kultury lub poprzez stronę internetową DK. Cena: 35 zł do 15.11, 45 zł po 15.11.

fisz_emade

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*