EUROVIA wybuduje drogę gminną łączącą ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Swiętokrzyską w Kętach

Projekt0aDnia 25 lutego roku Gmina Kety ogłosiła nieograniczony na budowę drogi gminnej łączącej ul. z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach. Dziś, tj. 18 marca r., na stronie urzędowej BIP pojawiła się informacja o wyborze najkorzystniejszej cenowo oferty.

O tej kęckiej inwestycji pisaliśmy w artykułach z dnia 14 stycznia r.Gmina Kęty otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa na budowę drogi gminnej w Kętach oraz z dnia 27 lutego r.Przetarg na budowę drogi gminnej łączącej ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

Nazwa (firma), siedziba i adres wykonawcy, którego ofertę wybrano

 

EUROVIA POLSKA S.A.
ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce

 

Cena wybranej ofert (brutto)

1.263.156,00zł brutto

Uzasadnienie wyboru oferty

Jedynym kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej była cena. Wykonawca złożył ofertę z najniższą ceną  i spełnił wszystkie warunki udziału w postępowaniu.

 

 

Nazwy (firmy), siedziby i adresy wykonawców, którzy złożyli oferty wraz ze streszczeniem oceny i porównania złożonych ofert zawierającym punktację przyznaną ofertom w każdym kryterium oceny ofert i łączną punktację

 Oferta nr 1Strabag Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków – liczba przyznanych punktów: 84,91 pkt.Oferta nr 2Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowo-Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc, ul. Zamkowa 3, 34-116 Spytkowice – liczba przyznanych punktów: 88,45 pkt.

Oferta nr 3: Zakład Usług Budowlanych DĘBOWSKI Sp. J., Zaborze, ul. Polna 8, 32-600 Oświęcim – liczba przyznanych punktów: 84,91 pkt.

Oferta nr 4: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „RADEX”     Sp. z o.o., ul. Cegielniana 25, 43-300 – liczba przyznanych punktów: 83,51 pkt.

Oferta nr 5: Oferta uznana za najkorzystniejszą.

W ramach zamówienia wybrany w przetargu wykonawca ma wybudować drogę gminną o nawierzchni bitumicznej łączącą ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i ul. Świętokrzyską w Kętach na odcinku od km 0+000,00 do km 0+346,10; w tym również przebudowę skrzyżowań ulic: Świętokrzyskiej, Słowackiego i Sobieskiego, budowę skrzyżowania drogi gminnej z ul. Zieloną, budowę i przebudowę chodników z kostki betonowej, zjazdów, rozbiórkę zjazdu do centrum handlowego przy ul. Sobieskiego, budowę ścieżki rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszego o nawierzchni asfaltowej, wycinkę drzew, budowę kanalizacji deszczowej – kolektora głównego O315mm wraz z przykanalikami O200mm, linii teletechnicznej i oświetlenia, przebudowę sieci wodociągowej O40mm, gazowej średnioprężnej O63mm, przebudowę linii energetycznej nN i SN oraz teletechnicznej, przebudowę kanalizacji teletechnicznej i kabiny telefonicznej oraz należy wykonać oznakowanie poziome i pionowe drogi.

Termin realizacji inwestycji to 30 września r.

Źródło:
BIP UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na EUROVIA wybuduje drogę gminną łączącą ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Swiętokrzyską w Kętach

  1. Tadeusz pisze:

    Inwestycja bardzo ciekawa podniesie wartość działek między ul. Sobieskiego a Zieloną będzie dodatkowy dojazd do Biedronki i na zabiegi do budynku „pogotowia” wiele pozytywów nie to co przebudowa targu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*