Co Wam się podoba, a czego brakuje na stronie Nowej Wsi?

Logo portalu 'Nowa Wieś w gminie Kęty'Szanowni Czytelnicy, po ponad 1,5 roku od uruchomienia portalu chcielibyśmy zwrócić się do Was z zapytaniem „Co Wam się podoba, a czego brakuje na stronie Nowej Wsi?„.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=VU39lTqXeks” theme=”light” hd=”1″]

Wersja strony w wysokiej rozdzielczości jest dostępna po włączeniu w pasku przewijania jakości HD 720p, dostęp: czerwiec 2012.

Chcemy aby nasza strona spełniała Wasze oczekiwania, by Was informowała o wszelkich zdarzeniach w Nowej Wsi (i nie tylko), by pojawiały się na niej ważne dla mieszkańców oraz gości wiadomości. By istniała i żyła dla Was.

Dlatego też kierujemy właśnie do Was, drodzy Czytelnicy pytanie o to, co poprawić na stronie, czego nie ma, a jednak powinno się znaleźć. Co jest interesujące, przykuwające uwagę, a co z reguły pomijacie.

Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat obecnie działającej strony oraz tego co Wam najbardziej w niej odpowiada:-)

Prosimy, aby Wasze podpowiedzi, wskazówki, propozycje pojawiały się w komentarzach pod wpisem. Wpisy są całkowicie anonimowe. Do dokonania wpisu konieczne jest przejście zabezpieczenia, które chroni stronę przed botami internetowymi.

Możecie również skorzystać – jak zawsze – z zakładki Kontakt po prawej stronie i wybrać dowolny sposób skontaktowania się w tej sprawie z redakcją (poczta ślimacza, e-mail, telefon, skype, Gadu-Gadu, kontakt przez serwisy Facebook, YouTube, Twitter, itd.).

Zachęcamy do udzielania się! 🙂

Wszystkie Wasze wypowiedzi co do ewentualnych poprawek strony przeanalizujemy i – jeśli to będzie możliwe – postaramy się jak najszybciej dla Was wdrożyć.

Pamiętajcie – ta strona jest prowadzona dla Was.

Pozdrawiamy!
Redakcja

Logo portalu 'Nowa Wieś w gminie Kęty'

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Co Wam się podoba, a czego brakuje na stronie Nowej Wsi?

 1. Ewelina pisze:

  Również pragnę pogratulować i przede wszystkim podziękować za stworzenie dla naszej społeczności strony, która mieści zawsze aktualne i czytelne wiadomości z naszej wioski i okolic. Bardzo mi się podoba otwartość na wszelkie sugestie oraz ich realizację. Tak wiele ludzi chce mieć wszystko, żąda a tak mało potrafi dziękować za coś co wszystkim zapewne ułatwiło życie ze względu na aktualne newsy wszelkiego rodzaju.
  Także jeszcze raz dzięki:)

 2. Witek pisze:

  Panie Marcinie,
  zacznę jako pierwszy. Gratuluję prowadzenia, dobrej i czytelnej strony. Dla mnie przebywającego na co dzień daleko poza NW jest ona źródłem podstawowych informacji o życiu naszej społeczności.
  Moja sugestia dotyczy jedynie osiągnięcia większej ilości „news” z Sołectwa poprzez zaangażowanie młodych, ambitnych ludzi (młodzież szkolna, gimnazjalna, licealna lub studencka) jako Pańskich reporterów. W dzisiejszych czasach telefon „mobilny” to narzędzie, które takie zadanie jest wstanie zrealizować. Niech Pan o tym pomyśli. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, czyli prowadzenia tej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*