Znasz swojego dzielnicowego?

surma_d_policjaPrzedstawiamy naszym Czytelnikom dzielnicowych Komisariatu Policji w Kętach. Imiona, nazwiska, zdjęcia oraz rewiry służbowe: miasto Kęty oraz sołectwa Bielany, Bulowice, Łęki, Malec, Nowa Wieś i Witkowice.

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Kętach:

Habas Sławomir Kierownik Rewiru Dzielnicowych
Komisariatu Policji w Kętach
asp. Sławomir Habas
Krzysztof Kasperek asp. Krzysztof Kasperek 

Rejon służbowy 25: Osiedle: Zachodnie i Osiedle Nad Sołą, ulice: Spacerowa, Kleparz Boczna, Kleparz od nr 2 do 28, Sobieskiego od nr 41 do 53, Legionów od 2 do 60, od 1 do 17, Żwirki i Wigury od numeru 36 do 38

Józef Kruczek mł. asp.   Józef Kruczek 

Rejon służbowy 26: Osiedle: Sikorskiego, Osiedle 700- lecia, Ulica Wyspiańskiego, Sobieskiego od numeru 27 do 39, Kleparz od numeru 1 do 25, Legionów od numeru 19 do 25, Żwirki i Wigury od numeru 2 do 34.

Rafał Łysoń asp. Rafał Łysoń 

Rejon służbowy 27: Osiedle: Wyszyńskiego Osiedle Kościuszki, Ulice: Żwirki i Wigury od numeru 7 do 33, 3- ego Maja, Jagiellońska, Kęckie Góry Południowe, Aleja Wojska Polskiego, Kościuszki od numeru 16 do 144 i od numeru 27 do 121, Krótka, Słoneczna, Stawowa, Widok, Dąbrowskiego, Wiśniowa, Mieszka I, Piastowska, Bolesława Chrobrego, Królowej Jadwigi, Polna, Bulowska, Krakowska od numeru 74 do 102.

Dariusz Kubica mł. asp. Dariusz Kubica 

Rejon służbowy 28:Osiedle: Królickiego, Osiedle Hutnika, Osiedle Batalionów Chłopskich, Osiedle Cegielniane, ulice: Sienkiewicza, Jana Kantego, Cmentarna, Szpitalna, Ogrodowa, Killińskiego, Wszystkich Świętych, Szczepana, Fabryczna, Fabryczna Boczna, Błonie, Głowackiego, Kęckie Góry Północne, Czajki, Graniczna, Kazimierza Wielkiego, Różana, Konopnickiej, Asnyka, Krakowska od numeru 2 do 72 i od numeru 1 do 125, Kościuszki od numeru 2 do 14 i od numeru 1 do 25, od numeru 1 do 19, Sobieskiego od numeru 1 do 25, Żwirki i Wigury od numeru 1 do 5, Mickiewicza od numeru 2 do 98.

Łukasz Łysoń asp. Łukasz Łysoń 

Rejon służbowy 29: Osiedle: Dębowe, Osiedle Kamieniec, Osiedle Leśne, Osiedle Wrzosowe, Osiedle Miodowe, Ulice: Baściki, Smoliki, Szkotnia, Partyzantów, Żeromskiego, Kasoliki, Malinowa, Kępa Prawa, Kępa Lewa, Młynek, Św. M. Kolbe, Ks. Popiełuszki, Bukowa, Młodzieży Polskiej, Nieznanego Żołnierza, Zielona, Stojałowskiego, Reymonta, Klasztorna, Świętokrzyska, Baczyńskiego, Księdza Władysława Opolskiego, Słowackiego, Grabowskiego, Zacisze, Staszica, Mickiewicza od numeru 1 do 81a, Rynek od numeru 20 do 27, Sobieskiego od numeru 2 do 38a.

Dariusz Surma sierż. szt. Dariusz Surma 

Rejon służbowy 30: Łęki, Bielany, Malec, Nowa Wieś.

Robert Kanturski asp. szt. Robert Kanturski 

Rejon służbowy 31: Witkowice, Bulowice

Komisariat Policji w Kętach

32-650 Kęty
ul. Krakowska 25
tel: (33) 845-33-22
fax: (33) 845-33-22 odbiór ręczny

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*