Znamy już wyniki plebiscytu na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Sołectw@ w sieci”!

KonkursS1Na stronie organizatora konkursu Sołectw@ w sieci ogłoszono właśnie wyniki plebiscytu na na nagrodę publiczności. Oddano ponad 11 000 głosów, a blisko 900 z nich otrzymał jeden z finalistów wojewódzkich. Najwięcej głosów – blisko 900 – otrzymała strona www.raclawice.net, finalista z województwa opolskiego. Strona ta dość szybko stała się liderem w głosowaniu i utrzymała prowadzenie do końca. Co ciekawe ok. 10% głosów na tę stronę pochodziło z innych województw.

Administrator tej strony oprócz aparatu cyfrowego, który otrzyma jako finalista zabierze ze sobą specjalną Nagrodę Publiczności, przeznaczoną dla jego społeczności lokalnej, która będzie niespodzianką.

Wyniki głosowania publiczności – pierwsze dziesięć najlepszych stron według Internautów:

KonkursS1

Pełne wyniki głosowania są już widoczne w zakładce „ZGŁOSZONE STRONY”.

Chcielibyśmy w tym miejscu raz jeszcze podziękować wszystkim osobom, które głosowały na portal „Nowa Wieś w gminie Kęty”. Dzięki Waszym głosom zdobyliśmy ostatecznie 7. miejsce na dwieście trzydzieści stron internetowych, które brały udział w plebiscycie.

Dziękuję również mediom lokalnym i regionalnym, które zechciały poinformować swoich odbiorców (bbfan, malopolskaonline, tvkhd, kety.pl, oswiecimonline, naszoswiecim, facebookowe profile: m.in. Małopolska…) a w ten sposób zachęcić internautów do głosowania na naszą stronę.

Zapraszamy jednocześnie do śledzenia naszej strony, aby się dowiedzieć które strony o2013 r. otrzymają po ocenie jury miano zwycięzców w Konkursie na najlepszą stronę internetową sołectwa w Polsce!

Redakcja

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Znamy już wyniki plebiscytu na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Sołectw@ w sieci”!

  1. Amy pisze:

    Brawo Portal Nowa Wieś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*