Znaleziono dwa psy – czekają na właścicieli (AKTUALIZACJA 4 grudnia 2012 r.)

Informujemy, że w przeciągu kilku ostatnich znaleziono dwa psy. 30 listopada 2012 r., pod budynkiem Komendy Straży Miejskiej (ul. Jana Kilińskiego 1) porzucono szczeniaka. Uroczy piesek widoczny na poniższych zdjęciach to ok. dwumiesięczny mieszaniec o ciekawym, czarnobrązowym umaszczeniu. Jest samodzielny, rezolutny, ale i ułożony. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o właścicielu czworonoga lub chciałyby przygarnąć szczeniaka, proszone są o pilny z Komendantem kęckiej SM Zbigniewem Kanikiem pod nr. tel. 506-816-450.

Zwierzę można obecnie odebrać w siedzibie Straży Miejskiej. Piesek pozostanie pod opieką funkcjonariuszy tylko przez parę dni. Później, jeżeli nikt go nie adoptuje, szczeniak zostanie przewieziony do cieszyńskiego dla zwierząt.

Z kolei w sobotę (1 grudnia 2012 r.) na ul. Klasztornej w okolicach Kamieńca znaleziono brązowobiałego czworonoga w typie wyżła szorstkowłosego. Pies jest zdrowy, odrobinę zaniedbany i wystraszony.

Każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat czworonoga lub jego właścicieli, prosimy o z kęcką Strażą Miejską lub Panią Agnieszką, u której obecnie przebywa zwierzę. Nr kontaktowy do Pani Agnieszki to 694-3-909.

Źródło:
UG Kęty

AKTUALIZACJA ARTYKUŁU w dniu 4 grudnia 2012 r.:

Uprzejmie informujemy naszych Czytelników, że szczeniak znalazł swój nowy dom, a wyżeł wrócił do właściciela.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*