Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Słowackiego w Kętach

8124_duzeW związku z kończącą się realizacją inwestycji pn.: „ drogi gminnej łączącej ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach” zostało wykonane poziome i pionowe oznakowanie w Kętach w podanej poniżej lokalizacji.

Oznakowanie pojawiło się na:

– skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej z ul. Słowackiego, gdzie pierwszeństwo przejazdu będzie obowiązywać na  kierunku: nowa droga – ul. Słowackiego, natomiast wloty z ul. Świętokrzyskiej będą podporządkowane,

– skrzyżowaniu ul. Zielonej z nową drogą, gdzie pierwszeństwo przejazdu będzie obowiązywało na nowej drodze, wloty z ul. Zielonej będą podporządkowane,

– nowej drodze w miejscu przejść dla pieszych oraz w obrębie skrzyżowań,

– drodze powiatowej ul. Sobieskiego w postaci nowego przejścia dla pieszych.

– Ponadto został zlikwidowany zjazd z „Biedronki” na ul. Sobieskiego i powstał zjazd od strony nowej drogi.

Wobec powyższego, informujemy, że od 25 września br. (środa) będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej z ul. Słowackiego.

Prosimy więc o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

Pozostała organizacja ruchu na nowej drodze będzie obowiązywać po uzyskaniu prawomocnej decyzji na użytkowanie, która pozwoli nową drogę otworzyć dla ruchu.

Źródło:
UG

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*