Zebranie wiejskie w Nowej Wsi 29 kwietnia 2012 r. (Protokół + zapis video)

Dnia 29 kwietnia 2012 r.  w Remizie w Nowej Wsi odbyło się wiejskie, w którym uczestniczył Kęty Pan Tomasz Bąk. Przedstawiamy Wam pełny protokół z tego zebrania. Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem zebrania.


 

wiejskie w Nowej Wsi (gmina Kęty), 29 kwietnia 2012 r. [część 1/2]

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=-Y3fMLbn7Os”]

wiejskie w Nowej Wsi (gmina Kęty), 29 kwietnia 2012 r. [część 2/2]

[youtube_sc url=”https://www.youtube.com/watch?v=vmAqsZeCIas”]

Nota prawna: Nie jest wymagana zgoda na rozpowszechnianie wizerunku osób, które stanowią jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz czy impreza publiczna. Stąd też rozpowszechnianie wizerunku nie wymaga zezwolenia, jeżeli stanowi on jedynie element akcydentalny lub akcesoryjny przedstawionej całości tzn. w razie usunięcia wizerunku nie zmieniłby się przedmiot i charakter przedstawienia (art. 81 ust. 2 pkt 2. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

http://informacjapubliczna.org.pl/11,851,nagrywanie_przebiegu_zebrania_wiejskiego.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Zebranie wiejskie w Nowej Wsi 29 kwietnia 2012 r. (Protokół + zapis video)

  1. czesiek pisze:

    do pani Z.Kowalczyk-terenem przy Sole zarządza SPÓŁKA PASTWISKOWA-to oni wycinają i sprzedają drewno .Chciałbym wiedziec w jaki sposób spółka się rozlicza,na jakiej podstawie działa.

  2. Tadeusz pisze:

    Chciałem przypomnieć że zgodnie ze Statutem na zebraniu ma być minimum 50 osób ale co ważne zameldowanych w Sołectwie i mających prawo wyborcze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*