Zebranie wiejskie sprawozdawcze w Nowej Wsi

Zebranie wiejskie w Nowej Wsi (protokół + zapis video)Szanowni mieszkańcy Nowej Wsi, w związku z ostatnimi zdarzeniami dotyczącymi sprawy sprzedaży działki gminnej w Nowej Wsi osobie prywatnej, złożeniem Burmistrzowi rezygnacji z pełnienia funkcji sołtysa Nowej Wsi przez Pana Andrzeja Kajora oraz złożeniem rezygnacji z pełnienia funkcji członka Rady Sołeckiej przez Panią Zofię Gasidło, w Nowej Wsi zostanie zwołane Zebranie Wiejskie, sprawozdawcze, którego jednym z punktów będzie podjęcie uchwały o ewentualnym odwołaniu sołtysa.

Terminem odbycia zebrania wiejskiego w Nowej Wsi, będzie 9 marca roku, godzina 17:00 w sali balowej OSP w Nowej Wsi, przy ul. Św. Floriana 37.

Porządek obrad zebrania został Państwu przedstawiony w artykule z dnia 28 lutego r. – TUTAJ.

Jak wynika wprost z zapisów statutu sołectwa Nowej Wsi:

Statut_wyciągrezygnacja sołtysa Nowej Wsi oraz członka Rady Sołeckiej w Nowej Wsi musi zostać podjęta przez Zebranie Wiejskie (przyjęta), a w ciągu 1-go miesiąca od dnia podjęcia uchwały w tej sprawie zarządza uzupełniające, które odbywać się będą według zapisów sołectwa:

Statut_wyciąg2Statut_wyciąg3

Więcej informacji przedstawimy Państwu niebawem.

Zobacz także:

Dokumenty przekazane przez UG Kęty w sprawie sprzedaży działki w Nowej Wsi (nagranie, protokoły, pisma)

Rezygnacja Pana Andrzeja Kajora z funkcji Sołtysa Nowej Wsi oraz rezygnacja Pani Zofii Gasidło z funkcji członka Rady Sołeckiej

Porządek obrad Zebrania Wiejskiego w Nowej Wsi – 9 marca 2014 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*