ZDJĘCIA z otwarcia placu zabaw przy „Dworku” w Nowej Wsi

___DSC_8469 (Copy)Przedstawiamy Państwu zdjęcia z oficjalnego otwarcia placu zabaw w Nowej Wsi, który mieści się w Parku wiejskim obok „Dworku”. Fotografie wykonał Adrian Szymalski. Zapraszamy do obejrzenia.

O przetargu na wykonanie placu zabaw dla dzieci pisaliśmy w dniu 16 czerwca 2014 r. -> Już niedługo nowy plac zabaw przy Dworku w Nowej Wsi. Zobacz jak będą wyglądać zabawki

Na otwarcie przybyli najmłodsi mieszkańcy miejscowości: przedszkolaki oraz uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej.

Dzieci zostały przywitane przez Burmistrza Gminy Kęty Pana Tomasza Bąka oraz członka Rady Sołeckiej Pana Marka Listwana. W spotkaniu udział wzięli także: Radny Rady Miejskiej w Kętach a zarazem Prezes LKS Niwa p. Antoni Mojżesz, Dyrektor nowowiejskiego przedszkola Pani Alicja Korczyk, Dyrekcja ZSG w Nowej Wsi w osobach Pana Grzegorza Żaka i Pani Łucji Listwan oraz część Rady Sołeckiej.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Pan Burmistrz Tomasz Bąk wspólnie z dziećmi, reprezentującymi poszczególne grupy przedszkolne i klasy. Następnie najmłodsi mieli możliwość przetestowania nowych urządzeń. Uśmiech nie znikał z ich twarzy, zwłaszcza wtedy, gdy miały możliwość zabawy mnóstwem kolorowych balonów. Ponadto Rada Sołecka wraz z LKS Niwa Nowa Wieś przygotowały poczęstunek w postaci słodyczy, soków oraz kiełbasek z grilla.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury dzieci opuszczały nowo otwarty w bardzo dobrych nastrojach. Wiele z nich deklarowało, że często będą tutaj przychodzić, aby miło spędzać swój wolny czas.

ZDJĘCIA (fot. Adrian Szymalski) z otwarcia placu zabaw:

Tekst:
Małgorzata Pustelnik | ZSG w Nowej Wsi

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na ZDJĘCIA z otwarcia placu zabaw przy „Dworku” w Nowej Wsi

 1. rodzic pisze:

  Na otwarciu placu zabaw były nowe ławki,chyba tylko na pokaz. Obecnie znajdują się w korytarzu jak się wchodzi do biblioteki. Dlaczego nie są montowane? P. sołtys robi wszytsko szybko ale nie do końca najlepiej wychodzi jej skłócenie wsi.

  • wiarygodny pisze:

   Szanowny ”rodzic”może zapytalbyś P.sołtys kiedy bedą montować resztę ławek i pomożesz, a wieś skłócają takie niezweryfikowane wpisy .

 2. ewa pisze:

  Radny, który nie ma za grosz wstydu.Wojewoda Małopolski rok temu wygasił mandat radnego, ale cały czas się od tej decyzji odwołuje, żeby dalej diety radnego brać, a burmistrz za gminne pieniądze daje mu gminnego mecenasa, żeby odwołania przeciągać aż do wyborów, bo by stracił większość w radzie z ramienia MIG-u 21.

 3. jan pisze:

  Plac otwarty z wielką pompą, a rodzice przychodzący z dziećmi mają siedzieć po turecku na ziemi.Ani jednej ławki. Ludzie siedzą na konstrukcji wiaty.

 4. Zośka pisze:

  A gdzież trzon KGW.Do przekazania sztandaru OSP z okazji 120 lecia straży mąż ją wcisnął.Tak jakby to one reprezentowały całe społeczeństwo, a nie na przykład Sołtys.
  Może wreszcie zrozumiały jak są postrzegane przez społeczeństwo.

 5. Mirka pisze:

  Dyrektorka Ala o włos nie została odwołana z przedszkola przez włodarza gminy , której decyzji sprzeciwili się ostro ludzie z poza MIG-u, którym rzeczywiście można zaufać.Dziś fałszywie próbuje przymilać się dzieciom licząc na głosy rodziców. Niedoczekanie.

 6. Aśka pisze:

  Myślę, że Pan Listwan świetnie prezentowałby się na procesji przy noszeniu baldachimu kościelnego, a na plecach głośników.Byłoby wszystko widać i wszystko słychać.

 7. yeti pisze:

  Listwan ma dziecko w przedszkolu, czy z ramienia MIG wchodzi burmistrzowi do du*py Przecierz już był Radnym bezradnym wyborcy nie chcą powtórki z nieróbstwa panom z MIG już dziękujemy.

 8. jan pisze:

  Jedne i te same twarze. Proponuję przecinać wstęgę każdorazowo:
  – na otwarcie pozamiatanej drogi,
  – rankiem przy otwieraniu każdego sklepu, przedszkola, szkoły itp.

 9. ewa pisze:

  Pan radny, skoro w całej kadencji na posiedzeniach rady nie zabrał głosu, to przynajmniej zrobił by testy wytrzymałościowe huśtawek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*