ZDJĘCIA z otwarcia placu zabaw przy „Dworku” w Nowej Wsi

___DSC_8469 (Copy)Przedstawiamy Państwu zdjęcia z oficjalnego otwarcia placu zabaw w Nowej Wsi, który mieści się w Parku wiejskim obok „Dworku”. Fotografie wykonał Adrian Szymalski. Zapraszamy do obejrzenia.

O przetargu na wykonanie placu zabaw dla dzieci pisaliśmy w dniu 16 czerwca 2014 r. -> Już niedługo nowy plac zabaw przy Dworku w Nowej Wsi. Zobacz jak będą wyglądać zabawki

Na otwarcie przybyli najmłodsi mieszkańcy miejscowości: oraz uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej.

Dzieci zostały przywitane przez Burmistrza Gminy Kęty Pana Tomasza Bąka oraz członka Rady Sołeckiej Pana Marka Listwana. W spotkaniu udział wzięli także: Radny Rady Miejskiej w Kętach a zarazem Prezes LKS Niwa Nowa Wieś p. Antoni Mojżesz, Dyrektor nowowiejskiego przedszkola Pani Alicja Korczyk, Dyrekcja w osobach Pana Grzegorza Żaka i Pani Łucji Listwan oraz część Rady Sołeckiej.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Pan Burmistrz Tomasz Bąk wspólnie z dziećmi, reprezentującymi poszczególne grupy przedszkolne i klasy. Następnie najmłodsi mieli możliwość przetestowania nowych urządzeń. Uśmiech nie znikał z ich twarzy, zwłaszcza wtedy, gdy miały możliwość zabawy mnóstwem kolorowych balonów. Ponadto Rada Sołecka wraz z LKS Niwa Nowa Wieś przygotowały poczęstunek w postaci słodyczy, soków oraz kiełbasek z grilla.

Mimo niezbyt sprzyjającej aury dzieci opuszczały nowo otwarty plac zabaw w bardzo dobrych nastrojach. Wiele z nich deklarowało, że często będą tutaj przychodzić, aby miło spędzać swój wolny czas.

ZDJĘCIA (fot. Adrian Szymalski) z otwarcia placu zabaw:

Tekst:
Małgorzata Pustelnik |

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na ZDJĘCIA z otwarcia placu zabaw przy „Dworku” w Nowej Wsi

 1. rodzic pisze:

  Na otwarciu placu zabaw były nowe ławki,chyba tylko na pokaz. Obecnie znajdują się w korytarzu jak się wchodzi do biblioteki. Dlaczego nie są montowane? P. sołtys robi wszytsko szybko ale nie do końca najlepiej wychodzi jej skłócenie wsi.

  • wiarygodny pisze:

   Szanowny ”rodzic”może zapytalbyś P.sołtys kiedy bedą montować resztę ławek i pomożesz, a wieś skłócają takie niezweryfikowane wpisy .

 2. ewa pisze:

  Radny, który nie ma za grosz wstydu.Wojewoda Małopolski rok temu wygasił mandat radnego, ale cały czas się od tej decyzji odwołuje, żeby dalej diety radnego brać, a burmistrz za gminne pieniądze daje mu gminnego mecenasa, żeby odwołania przeciągać aż do wyborów, bo by stracił większość w radzie z ramienia MIG-u 21.

 3. jan pisze:

  Plac otwarty z wielką pompą, a rodzice przychodzący z dziećmi mają siedzieć po turecku na ziemi.Ani jednej ławki. Ludzie siedzą na konstrukcji wiaty.

 4. Zośka pisze:

  A gdzież trzon KGW.Do przekazania sztandaru OSP z okazji 120 lecia straży mąż ją wcisnął.Tak jakby to one reprezentowały całe społeczeństwo, a nie na przykład Sołtys.
  Może wreszcie zrozumiały jak są postrzegane przez społeczeństwo.

 5. Mirka pisze:

  Dyrektorka Ala o włos nie została odwołana z przedszkola przez włodarza gminy , której decyzji sprzeciwili się ostro ludzie z poza MIG-u, którym rzeczywiście można zaufać.Dziś fałszywie próbuje przymilać się dzieciom licząc na głosy rodziców. Niedoczekanie.

 6. Aśka pisze:

  Myślę, że Pan Listwan świetnie prezentowałby się na procesji przy noszeniu baldachimu kościelnego, a na plecach głośników.Byłoby wszystko widać i wszystko słychać.

 7. yeti pisze:

  Listwan ma dziecko w przedszkolu, czy z ramienia MIG wchodzi burmistrzowi do du*py Przecierz już był Radnym bezradnym wyborcy nie chcą powtórki z nieróbstwa panom z MIG już dziękujemy.

 8. jan pisze:

  Jedne i te same twarze. Proponuję przecinać wstęgę każdorazowo:
  – na otwarcie pozamiatanej drogi,
  – rankiem przy otwieraniu każdego sklepu, przedszkola, szkoły itp.

 9. ewa pisze:

  Pan radny, skoro w całej kadencji na posiedzeniach rady nie zabrał głosu, to przynajmniej zrobił by testy wytrzymałościowe huśtawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*