ZDJĘCIA z budowy ronda w Nowej Wsi

13.12 (7)Przedstawiamy kolejne zdjęcia (z dnia 7 i 13 grudnia 2014 r.) z trwającej kolejny tydzień budowy ronda w Nowej Wsi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 948. Autorem zdjęć jest Adrian Szymalski. Zapraszamy do obejrzenia!

Wedle pierwotnej treści umowy podpisanej dnia 25 kwietnia 2014 roku między inwestorem – Zarządem Dróg Wojewódzkich w Krakowie, a wykonawcą – firmą WĄS-BUD Sp. z o.o. z Gdowa, termin wykonania tej inwestycji miał być 30 października 2014 roku. (vide artykuł: Co dalej z rondem w Nowej Wsi? Przedstawiamy skan umowy z wykonawcą).

Jakie są powody opóźnienia w budowie ronda?

Łukasz Gąsiorek, kierownik budowy z Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowego Wąs Bud, które jest wykonawcą inwestycji, twierdzi (za: gazetakrakowska.pl), że „To był termin wyznaczony zanim okazało się, że pozwolenie na budowę dostaniemy prawie dwa miesiące później”.

Z kolei Marek Bury, kierownik robót wylicza jeszcze inne powody opóźnień w budowie ronda. Mianowicie przedstawia problem z właścicielami części działek, którzy nie chcieli wpuścić ekipy na swój teren, a także z przełożeniem sieci energetycznej.

Jak zapewnił, przed świętami Bożego Narodzenia ma być już przejezdne.

GALERIA ZDJĘĆ (fot. Adrian Szymalski):

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na ZDJĘCIA z budowy ronda w Nowej Wsi

  1. Rewers pisze:

    Zamiast wywalać tyle kasy na przesunięcie kapliczki- trza było kościół wymalować bo wyglada jak ruiny Zamku Draculi w Rumunii w środku

  2. Patriota pisze:

    To typujemy jaka będzie następna inwestycja w Nowej Wsi, podajcie propozycje proszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*