Zbiórka żywności w Nowej Wsi

W piątek, 23 marca ruszyła kolejna żywności !!! Pierwsi młodzi wolontariusze z naszej szkoły, pod opieką pracowników szkoły oraz chętnych rodziców dyżurują przed sklepem JAŚMIN w Nowej Wsi (przy ul. Matejki).

 

Służba polega na rozdawaniu klientom ulotek na temat ogólnopolskiej zbiórki. Wszyscy, którzy odczuwają taką chęć i mają możliwość materialną, mogą pozostawić w specjalnie przygotowanym koszyku dary (najlepiej spożywcze) z przeznaczeniem dla niezamożnych rodzin z naszej miejscowości i okolicy.

W sobotę (24 marca) będzie przez cały dzień prowadzona w nowowiejskim sklepie JAŚMIN, a do tego również w czterech sklepach na terenie Kęt: w dwóch BIEDRONKACH (przy ul. Sienkiewicza oraz Sobieskiego), w OPTI oraz TESCO (dawna SAVIA na os. 700-lecia) oraz w NASZEJ CHACIE (os. Nad Sołą).

W akcję zaangażowanych jest aż 116 uczniów naszej szkoły, którymi w każdym z wymienionych miejsc opiekują się osoby dorosłe, tzn. łącznie 29 pracowników oraz 20 chętnych rodziców. Koordynatorkami wszystkich działań są panie: Katarzyna Moskal i Magdalena Hankus.

Za tak wielkie zaangażowanie i entuzjazm już teraz wszystkim serdecznie dziękuję !!! Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcam do udziału w tej pięknej akcji !!!

 Grzegorz Żak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*