Zatrzymany fałszywy właściciel agencji modelek (FILM)

_KMP BB zatrzymany  mężczyzna 21.01.2014Przedstawił się jako właściciel agencji reklamowej i pod pretekstem pomocy w zrobieniu kariery fotomodelki zwabił do hotelu i wykorzystał seksualnie młodą kobietę. Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej i Kęt zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kęt podejrzanego o te przestępstwa. Bielski sąd, na policji i prokuratury tymczasowo aresztował sprawcę.

Bielscy policjanci zostali poinformowani przez jedną z pokrzywdzonych kobiet o przestępczym procederze prowadzonym przez oszusta. Sprawca pod pretekstem naboru do prowadzonej agencji reklamowej zwabił do jednego z bielskich hoteli młodą kobietę. Obiecywał angaż do swojej agencji i karierę fotomodelki w ramach kontraktu na zdjęcia do sesji bielizny w Pradze. „Fotograf” zaproponował modelce profesjonalną sesję a następnie grożąc, że rozpowszechni jej nagie zdjęcia, zgwałcił pokrzywdzoną. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawcę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 12 lat za kratami. Zgodnie z decyzją bielskiego sądu najbliższe miesiące oszust spędzi w areszcie. Policjanci sprawdzają teraz, czy nie było innych ofiar fałszywego właściciela agencji reklamowej.

_KMP BB zatrzymany  mężczyzna 21.01.2014

Sprawa ma charakter rozwojowy. Wszystkie kobiety, które mogły paść ofiarą 26-letniego oszusta prosimy o z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 812 16 00, e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/GJsiXjWwn0c”]

Źródło:
KMP Bielsko Biała

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*