Zaproszenie na Majówkę – wydarzenie „Z Europą na Rynku”

majówka_frontJuż jutro, tj. 11 maja 2014 r. (niedziela) serdecznie zapraszamy Państwa na Rynek w Kętach. W ramach wydarzenia „Z Europą na Rynku”, które odbędzie się w związku z obchodami 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, na płycie naszego średniowiecznego Rynku zagości mnóstwo atrakcji dla dużych, jak i małych miłośników specjalnych majówek.

W programie imprezy m.in. wspólne malowanie pamiątkowego muralu, koncerty utworów patriotycznych ( Dęta z Witkowic) i piosenki europejskiej (zespół IMPULS) oraz prezentacje, wystawy i konkursy związane z państwami członkowskimi Unii Europejskiej i inwestycjami, jakie zrealizowane zostały na terenie naszej gminy dzięki unijnemu dofinansowaniu.

majówka_plakat

Zabawę urozmaicą występy uczniów gminnych szkół (Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, „Dąbrowska” i „Wyspian”), Centrum Zabaw „Przygoda” z Kobiernic oferujące m.in. malowanie twarzy, team organizatorski Plaży Open, Piekarnia Piskorek z Nowej Wsi oraz firma ICE MASTRY. Na Rynku pojawią się również:

  • Punkt Informacyjny  „ w Małopolsce”,
  • Euroregion Beskidy,
  • Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki”.

Na wszystkich zgromadzonych czekać będą także niespodzianki i goście specjalni.

Zapraszamy!

Z Europą na Rynku:

Majówka z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

11 maja 2014 r. – Rynek w Kętach – godz. 10:00-14:00

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*