Zapraszamy na pierwszy sparing – Niwa Nowa Wieś – Czarni Góral Żywiec

CzarniJuż jutro Niwa Nowa rozegra pierwszy sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej 2012/13. Rywalem podopiecznych Andrzeja Tomali będzie zespół Czarnych Górala Żywiec.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Niwą Nowa Wieś, a Czarnymi Góral Żywiec miało początkowo zostać rozegrane na sztucznej murawie w Pszczynie. Tak jednak się nie stanie, ponieważ boisko w Pszczynie nie zostanie odpowiednio przygotowane. Przygotowane zostanie (oczywiście w miarę możliwości) za to boczne boisko na stadionie w Nowej Wsi i to tutaj zmierzą się oba zespoły. Początek spotkania już jutro 26 stycznia w samo południe.

Czarni Góral Żywiec występują na co dzień w II grupie IV ligi śląskiej i radzą tam sobie wyśmienicie. Prowadzeni przez Macieja Mrowca piłkarze na półmetku rozgrywek zajmują drugą lokatę z 31 punktami na koncie, tracąc do liderującego Rekordu Bielsko-Biała zaledwie punkt. Na taki wynik złożyło się 10 zwycięstw, 1 remis oraz 4 porażki.

Zarówno dla Niwy Nowa Wieś, jak i dla Górala Żywiec sobotni mecz będzie pierwszym w 2013 roku.

Źródło:
http://niwaseniorzy.futbolowo.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*