Zapisz dziecko do grupy tańca ludowego Młode Kęty

Zapraszamy 26 kwietnia 2012 r. dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w nowopowstałym zespole tańca ludowego Młode Kęty. Inicjatywa ma na celu promocję kultury i tradycji ludowej wśród najmłodszych. Zadbaj o wrażliwość muzyczną i rozwój fizyczny swojego dziecka. Pamiętaj, że ciekawie spędzony wolny czas kształtuje kreatywne i twórcze dziecko.

Jak podają Wrota Małopolski, inicjatywa ma na celu promocję kultury i tradycji ludowej wśród najmłodszych.
Wierzymy, że taneczne i wokalne spotkania będą alternatywą dla nudy i mało pożytecznych zajęć oraz pozwolą rozwinąć muzyczne uzdolnienia dzieci. Udział w zespole to nie tylko możliwość poznania narodowych i regionalnych tańców i pieśni, ale także szansa na nawiązanie nowych przyjaźni i współpracy w grupie rówieśników.

Zapraszamy Państwa z dziećmi na koncert pt. Wiosenny Krakowiaczek 26 kwietnia 2012 r., o godz. 17.00, podczas którego mali tancerze z okolicznych przedszkoli zaprezentują krótkie suity ludowe. Gościem koncertu będzie zespół Małe Hajduki działający przy Oświęcimskim Centrum Kultury. W tym dniu będzie można złożyć deklarację uczestnictwa dziecka w zespole Młode Kęty.

i zapisy: animator@domkultury.kety.pl, tel. 33 844 86 76

Źródło:
http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=3016

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*