Zagrali dla swoich babć i dziadków

_DSCF6906Uczniowie klasy sportowej I LO naszej szkoły uhonorowali swoje Babcie i Dziadków w dniu ich święta rozgrywając dla nich mecz piłki siatkowej. poprzedziły przygotowania dotyczące zarówno formy sportowej, jak i oprawy samej uroczystości.

Rozpoczęliśmy serdecznym przywitaniem szacownych Gości, Rodziców, rodzeństwa, Dyrekcji oraz trenerów. Po miłych słowach przyszedł czas na pokazową rozgrzewkę, podczas której Dziadkowie mogli obserwować swoich wnuków w innych niż domowe sytuacjach. Pokazowe pady, ślizgi, ścięcia, zagrania, przyjęcia były wstępem do meczu, który niebawem się rozpoczął. Siatkarze  grali najważniejszy ze swoich meczów, gdyż grali dla swoich  Babć i Dziadków. Wiadomo było, że wygra I LO. I tak się stało po brawurowych asach serwisowych, obronach, walce o piłkę do końca.

Po meczu głos zabrali trenerzy, zwracając uwagę na najbardziej aktywnych zawodników, prezentując  sukcesy, jakie w ciągu pierwszego semestru osiągnęli uczniowie klasy pierwszej sportowej.

 I wreszcie przyszedł najważniejszy moment spotkania. To życzenia, gromkie sto lat, kwiaty, wzruszenie na twarzach Babć, Dziadków i wnuków. Radość, że mogliśmy się wszyscy spotkać w tak szczególnym dniu.

Uroczystość zakończył prezentacji multimedialnej, dedykowany wszystkim Gościom, o codziennym, szkolnym dniu klasy sportowej, przygotowany przez uczniów.

Źródło:
Dyrekcja Powiatowego Zespołu Nr 10
Szkół Mechaniczno- Elektrycznych
im. M. Kopernika

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*