Zaginął 31-latek. Poszukiwania trwają od 4 dni

Powiatowa Policji oraz Komisariat Policji w Zatorze poszukują zaginionego: Andrzej Karelus, lat 31 mieszkaniec miejscowości Brody powiat wadowicki, który w dniu 3 listopada 2012 r. /tj. sobota/ około godziny 14.00 zaginął podczas wędkowania w okolicach łowiska Trzy Stawy w Grodzisku i od tej pory jego losy nie są znane.

Rysopis  zaginionego:
– wzrost ok. 170 cm,
– waga ok. 70 kg
– średnia budowa ciała,
– włosy ciemne
– twarz pociągła,
– oczy niebieskie
– widoczne braki w uzębieniu
– na twarzy w okolicy prawego oka założony opatrunek po urazie

Ubiór:
Był ubrany w kurtkę polarową  koloru czerwonego z napisem „Polska” na plecach, granatowe spodnie typu jeans,  czarne buty.

Policjanci i strażacy poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Andrzeja Karelusa  lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer 33 84 10 997 lub też  na najbliższej jednostki Policji 997, 112.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*