XXVI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2013”

Microband8 kwietnia 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędą się eliminacje powiatowe – dla form muzycznych – XXVI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „ 2013”. Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski” adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa małopolskiego zainteresowanych różnymi formami muzyki i tańca, działających w szkołach, świetlicach, domach kultury i innych placówkach kulturalno-oświatowych oraz niezrzeszonych.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych (7-9 lat, 10-1 lat, 16-21 lat) dla dwóch form: muzycznej i tanecznej. Festiwal odbywa się drogą kolejnych eliminacji: eliminacje powiatowe i finały wojewódzkie w Dobczycach.

Najlepsi wykonawcy wyłonieni w Oświęcimiu przez jury, które dokona oceny według ustalonych, powszechnie stosowanych kryteriów artystycznych, zostaną zaproszeni do udziału w finale wojewódzkim w dniu 17 maja 2013 roku.

Koncerty laureatów – dla form muzycznych i tanecznych – odbędą się w czerwcu 2013 roku.

Mariola latko

Microband

Rozśpiewane nutki

Zgłoszenia do udziału w eliminacjach powiatowych – wyłącznie dla form muzycznych – przyjmowane będą do 2 marca 2013 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Regulamin festiwalu i karta zgłoszenia na stronie www.ock.org.pl

Źródło:
Oświęcimskie Centrum Kultury

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*