XXVI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2013” – eliminacje powiatowe

Talenty Małopolski8 kwietnia 2013 roku o godzinie 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędą się eliminacje powiatowe – dla form muzycznych – XXVI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2013”. Z naszej gminy zaprezentuje się kilkanaścioro uczestników.

Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski” adresowany jest do dzieci i młodzieży z województwa małopolskiego zainteresowanych różnymi formami muzyki i tańca, działających w szkołach, świetlicach, domach kultury i innych placówkach kulturalno-oświatowych oraz niezrzeszonych.

Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych (7-9 lat, 10-15 lat, 16-21 lat) dla dwóch form: muzycznej i tanecznej. Festiwal odbywa się drogą kolejnych eliminacji: eliminacje powiatowe i finały wojewódzkie w Dobczycach.

Najlepsi wykonawcy wyłonieni w Oświęcimiu przez jury, które dokona oceny według ustalonych, powszechnie stosowanych kryteriów artystycznych, zostaną zaproszeni do udziału w finale wojewódzkim w dniu 17 maja 2013 roku.

Koncerty laureatów – dla form muzycznych i tanecznych – odbędą się w czerwcu 2013 roku.

Eliminacje powiatowe dla form muzycznych – kolejność prezentacji – początek godz. 9:00

1. Grzegorz Pawiński, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice 

2. Aleksandra Teda, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice 

3. Mateusz Bakalarski, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bulowice 

4. Oliwia Cłapa, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 

5. Aleksandra Wójcik, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 

6. Anna Zając, Hubert Niedziela, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

7. Stefan Andruszko, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

8. Julia Babińska, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

9. Dominika Żmudka, Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś  

10. Magdalena Zielińska, Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Nowa Wieś  

11. Julia Jodłowiec, Zespół Szkolno-Przedszkolny,

12. Wiktoria Janisz, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice  

13. Magdalena Chwierut, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice  

14. Martyna Jurzak, Aniela Kos, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice   

15. Żaneta Gawęda, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice   

16. Krzysztof Koczur, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Witkowice   

17. Jakub Piwowarski, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice

18. Zuzanna Bogunia, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice

19. Karolina Obstarczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice

20. Martyna Kobylańska, Szkoła Podstawowa, Grojec

21. Kinga Zięba, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty

22. Zuzanna Matlak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 

23. Zuzanna Nowak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty    

24. Klaudia Blacha, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty  

25. Dominika Kasperczyk, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty   

26. Kinga Ślęczka, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty   

27. Magdalena Głąb, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika, Zator

28. Justyna Klimek, Zespół Szkół  im. Marii Konopnickiej, Graboszyce

29. Karolina Szabla, Szkoła Podstawowa, Polanka Wielka

30. Monika Mitoraj, Publiczne Gimnazjum, Polanka Wielka

31. Kinga Korbel, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

32. Paulina Gawęda, Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim

33. Aleksandra Burda, Młodzieżowy Kultury, Oświęcim

34. Anna Malik, Młodzieżowy Kultury, Oświęcim

35. Marta Kopacz, Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko

36. Marta Moś, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 

37. Kinga Podgórniak, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty  

38. Kinga Podgórniak, Marta Moś, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty  

39. Kinga Zabawska, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek

40. Sylwia Piątek, Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek

41. Tomasz Janeczko, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim

42. Marta Kurek, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim

43.  Magdalena Nowak, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim

44. Małgorzata Gwinner, Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim

45. Agnieszka Rebizant, Oświęcim

46. Ewelina Klimczak, Oświęcim

47.  Wioletta Horodeńska, Chełmek

48. Katarzyna Kolasa, Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

49. Dorota Raj, Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

50. Dźwigoń, Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 

51. Monika Matusyk, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika, Zator

52. Joanna Foltyn, Gimnazjum Gminne nr 1, Rajsko

53. Klaudia Jurkiewicz, Miejskie Gimnazjum nr 4, Oświęcim

54. Patrycja Pysz, Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

55. Patrycja Broda, Oświęcim

56. Magdalena Wolska, Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim

57. Anita Gucwa Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Oświęcim

58. Anna Paprzyca, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

59. Karolina Żak, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

60. Aleksandra Nyga, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

61. Daria Gajc, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

62. Głowacki, Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

63. Miłosz Fajfer, Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Brzeszcze

64. Agnieszka Lepianka, Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Brzeszcze

65. Colleen Moore, Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Brzeszcze

66. Justyna Zwyrtek, Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Brzeszcze

67. Leszek Nycz, Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Brzeszcze

Źródło:
Oświęcimskie Centrum Kultury

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*