XVII Powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego – Oświęcim 2013

_KPP Oświecim Turniej Motoryzacyjny Szkoły Ponadgimnazjalne  (32)Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu wspólnie z przedstawicielami Kuratorium Oświaty w Krakowie – Delegatura w Wadowicach oraz przedstawicielami LOK , zorganizowali powiatowe eliminacje XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

O tytuł najlepszej drużyny w powiecie walczyło pięć zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych
z Brzeszcz i Oświęcimia.

W ramach Turnieju zawodnicy rozwiązywali przygotowany przez policjantów test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, a następnie pod okiem Ratowników Medycznych Andrzeja Dziędziela oraz Anny Sołek zawodnicy wykazywali się umiejętnościami praktycznymi oraz wiedzą teoretyczną w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Klasyfikacja pucharowa  XVII Powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2013.

I Miejsce zajęła drużyna z Powiatowego Zespołu Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach, w składzie: Daniel Holewik, Sławomir Kropidło oraz Paweł Kubajczyk, których opiekunem był Marcin Nikiel.

II Miejsce zajęła drużyna z Powiatowego Zespołu Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu, w składzie Tomasz Całus, Ryszard Górski, Mateusz Kosowski, których opiekunem był Wojciech Iwanicki.

III Miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu, w składzie:  Piotr Polak, Jędrzej Kieloch, Mateusz Bartosik, których opiekunem był Jerzy Malcher.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju na szczeblu wojewódzkim. Za pomoc w organizacji Turnieju dziękujemy przedstawicielom LOK Oświęcim, natomiast za ufundowanie nagród, pucharów oraz medali dziękujemy przedstawicielom Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*