XVI Sesja Rady Miejskiej w Kętach 25 stycznia 2016 r. (VIDEO)

__TabliceUrządGminyKętyZapraszamy do obejrzenia materiału video z XVI Sesji Miejskiej w Kętach, która odbyła się 25 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 w sali sesyjnej Urzędu Kęty. Porządek obrad tej właśnie sesji udostępniliśmy Państwu w artykule z dnia 24 stycznia 2016 r.: Porządek obrad XVI sesji Rady Miejskiej w Kętach 25 stycznia 2016 r. (PROJEKTY UCHWAŁ) jak również udostępniony był w BIP i na stronie kety.pl. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

PORZĄDEK OBRAD XVI sesji Miejskiej w Kętach zwołanej na dzień 25 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy :

  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji przedsięwzięcia pn. „Uzupełnienie niedoborów systemu ściekowego w Aglomeracji Kęty, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej w Bulowicach oraz przebudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w Kętach” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko -2010, Oś priorytetowa II – Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.
  4. Zamknięcie sesji.

Na sesji radni podjęli uchwałę w sprawie przyjęcia do realizacji przedsięwzięcia pn. „Uzupełnienie niedoborów systemu ściekowego w Aglomeracji Kęty, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej w Bulowicach oraz przebudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w Kętach” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko -2020, Oś priorytetowa II – Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach.

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na XVI Sesja Rady Miejskiej w Kętach 25 stycznia 2016 r. (VIDEO)

  1. takitam pisze:

    Zwracam uwagę na 30 minute nagrania i wypowiedz wiceprzewodniczącego -taki mały montaż.Ciekawe jakich słów użył Pan Bryzek-skoro je wycięto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*