Wypadek drogowy w Bielanach z udziałem mieszkańca Nowej Wsi

_KPP Oświęcim wypadek drogowy Bielany 19.08.2016 219 sierpnia 20 o godzinie 10.40 doszło w Bielanach na ulicy Kęckiej do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, motocyklem marki Harley Dawidson zderzył się ze skręcającym w lewo samochodem marki Fiat, którym kierował Nowej Wsi, po czym samochód dachował w przydrożnym rowie. Pogotowie Ratunkowe, do szpitala z obrażeniami ciała przewiozło motocyklistę oraz kierowcę i pasażera fiata. Drugi z pasażerów Fiata –  16 letni, który doznał obrażeń głowy, został przetransportowany  helikopterem medycznym do jednego ze szpitali.
Zdjęcia (KPP Oświęcim / oswiecimskie24.pl):

fot. Szymon Chabior / oswiecimskie24.pl

fot. Szymon Chabior / oswiecimskie24.pl

Źródło:
KPP Oświęcim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wypadek drogowy w Bielanach z udziałem mieszkańca Nowej Wsi

  1. Grzegorz Tokarczyk pisze:

    chylę czoła przed motocyklistą, prawnicy go zniszczą , a chłopak jechał jak należy. Kierowcy wszelkich marek samochodów – patrzcie w lusterka!!!!!!!!! To nie chodzi o to, że On szalał, małe światełko w lusterku zbliża się w parę sekund a wam wydaje się, że jest daleko. Błagam używajcie lusterek wstecznych!!!!!!!!!!!!!!!!Grzesiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*