Wypadek drogowy w Bielanach oraz nietrzeźwi w Nowej Wsi

POLICJAW dniu 23 grudnia około godziny 19:00 w Bielanach na ulicy Kęckiej doszło do wypadku drogowego, w którym jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem marki Ford Escort, 51 – letni Grojca, potrącił pieszego 18 – letniego mieszkańca Łęk. W wyniku potrącenia doznał obrażeń głowy i nogi oraz ogólnych potłuczeń i został przewieziony na leczenie do szpitala. Szczegóły wypadku ustalają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji.

AKTUALIZACJA:

W szpitalu 18 – letni  mieszkaniec Łęk – ciężko ranny w wypadku drogowym, do którego doszło w dniu 23 grudnia w Bielanach.

Nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego:

W dniu 22 grudnia o godz. 17.20  w Nowej Wsi na ul. Matejki policjanci zatrzymali 65 – letniego mieszkańca Nowej Wsi, który jechał na rowerze w stanie nietrzeźwym – 1,08 promila alkoholu. Tego samego dnia o godz. 18.25 również w Nowej Wsi na ul. Kolbego policjanci zatrzymali 48 – letniego mieszkańca Nowej Wsi, który jechał na rowerze w stanie nietrzeźwym – 1,38 promila alkoholu.

Źródło:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*