Wyniki rekrutacji do drugiej edycji Monitoringu Spółek Komunalnych. Zakwalifikowano mieszkańca Kęt!

magnifying-glass-1412773Wiemy już, kto i w jakich gminach przeprowadzi Monitoring Spółek Komunalnych w jego drugiej edycji prowadzonej przez stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska! Komisja rekrutacyjna w składzie: Katarzyna Batko-Tołuć, Agnieszka Zdanowicz, Karol Mojkowski i Szymon Osowski zapoznała się z nadesłanymi zgłoszeniami. W wyniku analizy zgłoszeń oraz w oparciu o rozmowy telefoniczne z osobami wybranymi na podstawie informacji zawartych w zgłoszeniach podjęto decyzję o zaproszeniu do udziału w monitoringu następujące osoby:

Daniel Beger, Świętochłowice

Katarzyna Bubienko, Świebodzin

Robert Chomicki, Słupsk

Konrad Czaczyk, Włocławek

Damian Dudała, Wrocław

Wojciech Falgowski, Sopot

Błażej Friedrich, Poznań

Michał Jaśkiewicz, Będzino

Andrzej Karbowski, Turek

Izabela Kraśna, Toruń

Olgierd Krupiński, Mława

Artur Kubanik, Tarnów

Agata Lewandowska, Nowosolna (Brzeziny)

Małgorzata Łosiewicz, Słupsk

Mirosław Małkowski, Barczewo

Tomasz Mondrzejewski, Strzelin

Elżbieta Samsel-Czerniawska, Świebodzin

Jacek Suchy, Kęty

Artur Wnuk, Mikołów

Monika Wojciechowicz, Szczecin

Paweł Wroniszewski, Poddębice

Marek Zajączkowski, Elbląg

Marcin Zakęs, Elbląg

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń i trudność w wyborze Sieć Obywatelska Watchdog postanowiła stworzyć listę rezerwową. Osoby, które zostały zakwalifikowane na listę główną, zostały poproszone o potwierdzenie gotowości współpracy do poniedziałku 31 sierpnia 2015 r. do godziny 12:00. W razie nie przesłania potwierdzenia lub rezygnacji, wtedy do współpracy zostanie zaproszona kolejna osoba z rezerwowej:

Radosław Grudzień, Radzyń Podlaski

Zbigniew Rachwał, Wolbrom

Paweł Kowalczyk, Winnica (Pułtusk)

Monitoring będzie prowadzony w 20 gminach. Rozpocznie się szkoleniem otwierającym, które odbędzie się w dniach 11-13 września 2015 r. w Pruszkowie pod Warszawą.

W związku z rekrutacją do Monitoringu Spółek Komunalnych otrzymano z całego kraju 76 zgłoszeń.

Monitoring Spółek Komunalnych odbywa się w ramach projektu STRAŻNICTWO profesjonalnie i trwale w interesie publicznym. Projekt realizuje Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska – Lider Projektu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Homo Faber, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją Court Watch Polska oraz Helsińską Fundacja Praw Człowieka. Finansowanie monitoringu odbywa się dzięki wsparciu programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG i CEE Trust for Civil Society.Źródło:
Sieć Obywatelska Watchdog Polska

magnifying-glass-1412773

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Wyniki rekrutacji do drugiej edycji Monitoringu Spółek Komunalnych. Zakwalifikowano mieszkańca Kęt!

  1. Novak pisze:

    Mam nadzieję, że ktoś w końcu zainteresuje się Komax-em bo to co dzieje się w tej spółce woła o pomstę do nieba. Stąd najdroższe śmieci w okolicy i kolejny prezes bez pojęcia za to pewnie z dużą pensją i niedługo nagrodą, ale co sie nie robi dla radnego z własnego ugrupowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*